Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

4 módní trendy, které jsme odkoukali od fashion blogerek

Módní trendy už dávno neudávají jen módní časopisy nebo celebrity. Dalo by se říct, že (nejen) mladou generaci mnohem více inspirují fashion blogerky. My jsme si na několik z nich posvítili a zjistili, co je momentálně in.

Kombinování nekombinovatelného

Zkuste experimentovat jako blogerky, které se toho nebojí. Třeba přijdete na to, že oblečení, které byste normálně nezkombinovali, tvoří super outfit. Co třeba šaty a pod ně jeany? Nebo volné kalhoty ve sportovnějším stylu s podpatky?

Vrstvení šperků

V módě většinou méně znamená více. Proč se ale občas neoprostit od pravidel. Jak se říká - výjimka potvrzuje pravidlo, a tak si zkuste na sebe vzít více šperků, než máte zvykem. Jeden krátký a jeden dlouhý řetízek najednou mohou vypadat zajímavě. Místo jednoho náramku si jich na ruku vezměte hned několik. Uvidíte, jak to pozvedne váš jednoduchý outfit.

Klobouky a čepice

Je jedno jestli máte tzv. "bad hair day", což znamená, že vaše vlasy nemají svůj den, jestli je zima, svítí sluníčko nebo chcete jen cool doplněk – klobouky i čepice jsou v kurzu. Poslední dobou jste mohli fashion blogerky vidět často v "baker boy" čepici nebo v klasickém baretu, který dodá každémů vzhledu ten správný francouzský šmrnc.

Sebevědomí

Podle fashion blogerek je nejlepší ze všech módních doplňků sebevědomí. Vytvořte si svůj osobní styl a za ním si stůjte. Můžete si na sebe vzít cokoli. Nezáleží na tom, jestli je to zrovna in nebo trendy. Pokud se cítíte dobře v bláznivých kombinacích nebo v jednoduchých outfitech, vždy noste to, co se vám líbí. Řečeno s nadsázkou – pokud si na sebe vezmete pytel, budete ho nosit sebevědomě, pyšně a budete se tvářit, že je to poslední výstřelek módy, mnozí vám to možná i uvěří.