Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

9 vánočních svetrů, které zkrátka musíte mít

Vánoce jsou tu za dva týdny jako na koni, a tak je potřeba se na ně řádně naladit. A co jiného vykouzlí vánoční atmosféru tak dokonale, jako právě vánoční svetr? Zde platí čím kýčovitější, tím lepší. Tak se toho nebojte a vyberte si jeden pro sebe a druhý třeba pro svého partnera.

Eliška Vrbová | 9. 12. 2017

Pamatujete si ikonický vánoční svetr se sobem, který měl na sobě Colin Firth ve filmu Deník Bridget Jonesové? Tak přesně takový, nebo klidně ještě kýčovitější, by si měl pořídit každý milovník Vánoc.

Zachumláte se do svetru, uvaříte si dobrý čaj nebo horkou čokoládu, vezmete si talířek s cukrovím a pustíte si svůj oblíbený vánoční film, třeba Lásku nebeskou nebo Pelíšky. Dokážete si představit něco, co vystihuje atmosféru Vánoc více?

Svetrů s vánočními motivy seženete na našem e-shopu spoustu jak pro sebe, tak i pro svou drahou polovičku. My jsme se naprosto zamilovali do toho krémového se zlatým sobem od Dorothy Perkins. Vašeho partnera zase určitě nadchne do zelena laděný svetr s vánočními motivy od Burton Menswear London nebo ten se Santou od ONLY & Sons. 

Pokud chcete něco trochu střídmějšího, máme tu krémový svetr s motivem vloček ve stříbrné barvě. A dokonce tu najdete i něco pro svoji malou dceru či neteř, třeba zrovna tmavě modrý svetr s vločkami od značky Name It.

Teď už si stačí jen vybrat, který vánoční svetr vám bude dělat společníka při svátečním oddechu.