Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Čas plavek je tu! Máme tipy, kde sehnat ty nejstylovější

Léto už je v plném proudu, dovolená za rohem a vy ještě stále nemáte své vysněné plavky? Poradíme vám, kde sehnat jak bikiny, tak jednodílné, proužkované, vzorované, jednobarevné,... Jaké si jen vzpomenete!

Eliška Vrbová | 10. 07. 2019

Jednobarevné bikiny jsou tou nejjednodušší volbou. Můžete vybírat z černých, červených, tmavě modrých, ale třeba i bílých. U těch si však radši dejte pozor, aby látka náhodou nebyla po namočení průhledná. Aktuálně jsou velmi trendy neonové barvy, a tak například v F&F seženete hned několik svítivých bikin. Navíc je můžete libovolně kombinovat mezi sebou!

Jednobarevné bikiny

Plavky vcelku zažívají velký boom. Zatímco v minulém století se jich ženy snažily všemožně zbavit a nosit výhradně bikiny, nyní jsou jednodílné plavky opět populární. A variant je skutečně spoustu. S klasickými ramínky, se zavazováním za krk, bez ramínek, off-the-shoulders střih, s páskem, s nápisem, s průstřihy,... Nezapomeňte, že u plavek vcelku je velmi důležité, aby přesně seděly vaší postavě. A také mají menší nevýhodu v tom, že příliš neopálíte.

Jednodílné

Proužky jsou skutečně nestárnoucím vzorem, který snad nikdy nevyjde z módy. U plavek je nejtypičtější modrobílá kombinace, která skvěle vypadá s červenými detaily, jako je lak na nehty nebo třeba plážové pantoflíčky či taška. Pruhy ale mohou být i různobarevné, svítivé nebo v zemitých odstínech, jako je tomu v kolekci ze spolupráce značky Love Stories a H&M.

Proužkované

Nejrůznější vzory od zvířecích, přes květinové až po aztécké či batikované najdete na bikinách snad v každém obchodě. Pro žluté s květy zajděte do Lindexu, pro zvířecí vzory do Calzedonie, pro batikování do F&F, pro tropické vzory do Trioly. Vybírat můžete začít hned teď!

Vzorované bikiny