Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Dárek z lásky na celý život

Info ikona
Šťastný zamilovaný pár

Pro nás je nejkrásnější dárek ten, který nese především osobní a emoční hodnotu. Na ceně nezáleží, ale když se dárek ještě leskne a třpytí, dotyčný u nás rozhodně získá plusové body. Blíží se svátek svatého Valentýna, máte už vymyšlené, čím potěšíte svou lásku vy?

Promotion | 24. 01. 2023

Sázka na jistotu

Romantickým dárkem, který je pro svou symboliku velmi oblíbený, může být zlatý šperk. Ryzí láska na celý život stvrzená diamanty či drahokamy v podobě přívěsků, náušnic, prstenů či náramků se zdobným prvkem ve tvaru srdce, patří mezi valentýnskou klasiku. A ta se podle nás nikdy neomrzí. Stejně dobře ale budou na důkaz vaší vášnivé lásky fungovat červené drahokamy jako rubíny, granáty či rhodolity.

Info ikona
šperk

Váš jedinečný příběh

Obrovskou přidanou hodnotu ale dodávají šperkům personalizace. Vždy je nejkrásnější dar ten osobní a přesně na míru. Česká klenotnická značka ALOve nabízí celou řadu šperků s možností gravírování podle přání. To ze šperku udělá jedinečný personalizovaný kousek na míru, který nikdo jiný nemá. I díky tomu bude mít pro obdarovaného možná i nevyčíslitelnou hodnotu. Šperk z růžového, žlutého či bílého zlata? A co třeba barevná šňůrka ozdobená krátkým textem, symbolem, číslem, datem nebo třeba jménem? Vy budete vědět nejlépe, co vyvolá u obdarovaného ten správný wow efekt.

Dostupná radost pro všechny

Diamantové šperky ALOve pořídíte už od 3 500 Kč a stanou se láskou na celý život. Cesta do světa diamantů nebyla nikdy snažší. Prsteny, náramky, náušnice, náhrdelníky zdobené diamanty nebo drahokamy se vyrábí v Praze už více než čtvrt století a navrhují a vytvářejí je ti nejlepší klenotníci a designéři.

Info ikona
šperk

Začínající láska, co vydrží

ALOve je moderní česká klenotnická značka, dceřiná značka ALO diamonds. Otevírá svět diamantových šperků pro ty, kteří začínají objevovat jejich třpytivé kouzlo. Luxusní hravé šperky z bílého, žlutého nebo růžového zlata osázené diamanty a barevnými drahokamy si nelze nezamilovat.

ALOve je synonymem špičkové kvality a designu inspirovaného nejnovějšími módními trendy. Navrhují a vytvářejí je nejlepší klenotníci v pražském ateliéru ALO diamonds, který patří mezi největší v Evropě. ALO diamonds se specializuje na šperky prvotřídní kvality a zpracování, nabízí i přidanou hodnotu, tu investiční. Valentýnský dárek se tak rázem může stát nejen dokonalým šperkem z lásky, ale také investicí na celý život.

Itálie v Praze

Pro milovníky italského designu a šperků světových značek navštivte síť rodinného klenotnictví HALADA, které letos slaví už 45 let své existence. Pobočky najdete v Praze na Pařížské ulici a Příkopech, v Brně a v Ostravě. Světoznámé značky šperků jako Pomellato, Mikimoto, Fope a další zde pravidelně uvádějí novinky a vy tak pořídíte šperk stejně snadno jako byste právě byli v Miláně, Londýně nebo v Paříži.

Právě v pražské Pařížské ulici bylo klenotnictví HALADA koncem minulého roku zcela zrenovováno a vy si tak můžete užít nákupy šperků v komfortním luxusním prostředí a s osobním přístupem profesionálních znalců šperků. 

Info ikona
šperk
Inspirujte se galerií krásných šperků ALOve, ALO Diamonds a HALADA
Měření