Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

GLASTONBURY 2017: Co si na festival oblékly celebrity?

Minulý týden se v britském Glastonbury odehrál jeden z neslavnějších hudebních festivalů současnosti. Nejen, že mnoho zpěváků, kapel a dalších slavných osobností na festivalu vystoupilo, ale spoustu například modelek a herců Glastonbury navštívili jako diváci. My vám přinášíme galerii jejich festivalových outfitů.

Eliška Vrbová | 1. 07. 2017

Pět dní plných těch největších jmen z hudebního světa, zpěváků, kapel, tanečníků, divadelních performancí a mnoha další zábavy v jednom městě na téměř devadesátce pódií - to je britský festival Glastonbury, který skončil minulou neděli. Letos se z těch nejznámějších představili napřiklad Radiohead, The XX, Foo Fighters, Katy Perry, Ed Sheeran, Jamie Cullum, Lorde, Alt-J, George Ezra, Liam Gallagher a mnoho dalších umělců.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Je jasné, že na takovou kulturní událost se jdou podívat i velmi známé celebrity ze světa filmu či modelingu i jako pouzí diváci. Nás zajímalo, v čem tyto módní ikony vyrazily tentokrát a jak si poradily s britským leckdy ne úplně příznivým počasím. Co si oblékla Margot Robbie, Cara Delevingne či její sestra Poppy nebo třeba Johnny Depp, se dozvíte v galerii.

Outfity celebrit na britském festivalu Glastonbury