Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Jak na Vánoce zabalit kulatou krabičku? S tím se potýká i herečka Emma Roberts

Info ikona
Tous

Zabalit kulaté krabičky do vánočního balícího papíru tak, aby pod stromečkem vypadaly hezky a úhledně, není žádná legrace. Své o tom ví i herečka Emma Roberts, které v nové vánoční kampani značky Tous kulaté krabičky se šperky také vůbec nejdou zabalit. Nikdo není dokonalý, a tak se i Vánoce u Tous nesou v duchu hesla "The Almost Perfect Gift".

Eliška Vrbová | 4. 12. 2019

Balení vánočních dárků je pro někoho příjemným oddechovým rituálem a pro jiné jen každoroční nutností, ze které se někdy může vyklubat i tak trochu stresující záležitost. Zejména tehdy, když má dárek nějakým způsobem atypický tvar.

Krabičky se šperky španělské značky Tous jsou ikonicky kulaté. Proto se jejich úhledné zabalení do balícího papíru může někdy stát až nadlidským úkolem. A právě o tom je nejnovější vánoční spot, v němž si zahrála herečka Emma Roberts.

V Tous se tentokrát rozhodli vánoční reklamu pojmout v muzikálovém stylu. A tak si nejrůznější postavy v klipu zpívají o tom, jak jsou šperky od Tous sice krásné, ale jak je pekelně těžké ty kulaté krabičky zabalit.

Celý krátký příběh ale dobře skončí, diváci se nakonec dozví, že z balení kulatých krabiček nemusí mít obavy, protože nakonec stejně záleží hlavně na tom, co je uvnitř. A tím svým blízkým uděláte radost stoprocentně.

Na vánočně naladěný spot s Emmou Roberts se můžete podívat právě teď.