Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Kabelky, které jsou na léto jako stvořené

Info ikona
moda

Síťovka, ledvinka,... Právě teď jsou nejstylovějšími kabelkami ty, o nichž bychom ještě před pár lety řekli, ať si zůstanou tam, odkud přišly - v minulém století. Instagram se však jen hemží těmito a dalšími typy kabelek, které by vám v létě rozhodně neměly chybět!

Eliška Vrbová | 8. 07. 2022

Mini kabelka Jacquemus

Přestože je to spíše stylová než vyloženě praktická záležitost, s takovou mini kabelkou v zářivé barvě ozvláštníte každý outfit. A nemusí to být nutně značka Jacquemus, která vychází přibližně na 11 tisíc korun v přepočtu a čeká se na ni v pořadníku.

Info ikona
kabelka

Ledvinka Prada

Ledvinky zažily velký návrat, a to v nejrůznějších barvách a stylech. Tahle černá od Prady je nesmrtelná klasika a hodí se ke všemu. Navíc je praktická, své nejnutnější věci máte stále při sobě. Pokud se zrovna necítíte na investici do Prady, ledvinku pořídíte snad už v každém řetězci.

Info ikona
ledvinka

Psaníčko Ganni Edison 

Dejte sbohem nudným psaníčkům a večerním kabelkám, je tu zelená korálková kabelka s černými puntíky! Ta se vám bude hodit nejen teď v létě, ale i třeba na vánočních večírcích. Kabelky ve tvaru "měšce" budou letos na podzim opravdovým hitem.

Info ikona
kabelka

Síťovka

Návraty ke kořenům probíhají nejen u ledvinek, ale také se síťovkami. Je už jen na vás, jestli zvolíte klasiku, kam se vejde všechno možné, a hlavně sobotní nákup na farmářských trzích, nebo o něco stylovější záležitost s jakousi "nádobou" uvnitř.

Info ikona
kabelka

Slaměná taška

Proutěné, slaměné, košíkové a jim podobné kabelky a tašky patří k létu naprosto neodmyslitelně. Hodit se vám budou jak na pláž, tak do města a vejde se vám do nich úplně všechno. Právě teď jsou tyto typy kabelek v různých obchodech ve slevě, takže pokud ji ještě nemáte, můžete si ji pořídit za mnohem nižší cenu než na začátku léta!

Zdroj: autorský článek

Info ikona
kabelka
Mohlo by se vám líbit