Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Kde čerpat sílu a energii do podzimních dní?

Info ikona
Talismany ALOve

Letní sezona vrcholí, což znamená jediné: Návrat do běžného režimu. Těšíte se, až se vašim dnům zase vrátí punc organizovanosti? Anebo vás při představě, že budete nezastavitelně pendlovat mezi dětskými kroužky, pracovními schůzkami a kanceláří, polévá pot? Ať už je váš stav jakýkoliv, lépe čelit výzvám se vám bude s něčím novým. My hlasujeme pro talismany ALOve!

Promotion | 5. 09. 2022

I maličkost dokáže vlít energii do žil a rozsvítit sebenáročnější den. Mimochodem, tenhle názor, i když samozřejmě zasazený do jiné reality, razili už naši dávní předci v době kamenné! Doba sice pořádně pokročila a seznam životních priorit jsme razantně rozšířili, ale to neznamená, že v symboliku talismanů nemůžete věřit dodnes (my to tak v redakci Marianně aspoň máme). Po čem ale sáhnout, když vyznáváte výjimečné věci a potrpíte si na kvalitu?

Info ikona
ALOve náramky jako talismany

Poctivá česká značka, která vyznává jedinečnou krásu a kvalitu

Za obhlídku stojí nabídka kolekcí ALOve (jde o sesterskou značku známé české společnosti ALO diamonds, jež se od začátku svého vzniku specializuje na diamanty). V buticích ALOve najdete zlaté šperky s pravými diamanty, avšak za dostupné ceny. Veškeré klenoty jsou přitom zpracovávané českými šperkaři, kteří pracují s těmi nejkvalitnějšími materiály. Pokud vyznáváte moderní, mladistvý a minimalistický styl a kousky, u kterých můžete vybírat pro všechny věkové kategorie a pro všechny příležitosti, budete na správné adrese. Talismanem, který ochraňuje (vyplatí se věřit) a vypadá skvostně, zařídíte neutuchající radost nejen sobě, ale i svým blízkým!

Info ikona
Náhrdelník ALOve

Tip: Ať už si v ALOve vyberete jakýkoliv diamantový šperk, určitě splní vaše tajná očekávání. (Seznam butiků v Čechách a na Slovensku: ALOve Nový Smíchov Praha, ALOve OC Letňany Praha, ALOve Olympia Brno, ALOve Westfield Chodov Praha, ALOve Centum Černý most Praha, ALOve NG Myslbek Praha, HALADA Pařížská Praha, HALADA Na Příkopě Praha, HALADA Česká Brno, HALADA Avion Ostrava; ALOve Aupark Bratislava, ALOve Eurovea Bratislava, HALADA Avion Bratislava). Více na alove.cz.

Zatoužila jste nahlédnout do tajů šperků ALOve? Udělejte si procházku naší galerií.
Měření