Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Kousky, které rozzáří váš jarní outfit

Info ikona
Modelka v botanické zahradě

Proměňte svůj styl v nové jarní sezóně s kolekcí H&M Spring. Tato kolekce, inspirovaná atmosférou jihoevropských měst, dává ženám možnost experimentovat se svým šatníkem. Nabízí vzrušující rozmanitost, propracované jemné tóny, odvážné střihy a zajímavé textury a bude v prodeji od 30. března.

Promotion | 20. 03. 2023

Cestujte stylově!

Jižní Evropa je stylovou destinací pro letošní jaro. Nabízí dobrodružství a kreativitu na každém rohu a vybízí k experimentování. Azurové vody podtrhují živé palety barev, zatímco rozkvetlé louky jsou inspirací pro nádherné květinové vzory. Každý kousek v kolekci H&M Spring je vyhotoven z vysoce kvalitních materiálů se zaměřením se na udržitelnost.

"Identita v oblasti módy a stylu vnímáme v H&M jako spektrum nekonečných možností. Věříme, že táto kolekce bude inspirovat naše zákaznice k prozkoumání různých estetických stylů. Navíc všechny kousky se hezky mezi sebou kombinují a to jak stylově, tak i barevně. Je to ideální kolekce pro vaši jarní dovolenou, je hravá, srší pozitivní energií a navíc je vyrobena z velmi příjemných a vzdušných materiálů," říká Slavomíra Barnová, Head of Communication H&M pro ČR a SR.

Info ikona
Slavomíra Barnová

Moderní klasika

Kolekce přináší moderně zpracované klasické komplety saka a kalhot, které jsou dozdobené hravými a originálními detaily. Najdete zde velmi oblíbené typické prvky jihoevropského tradičního oblečení, jako jsou krásné výšivky a skulpturální siluety. Nechybí ani motivy květin v barevné paletě teplých slunečních barev, jako je žlutá, oranžová, lososová, červená, ale také růžová.

V kolekci nechybí i výraznější kousky, jako jsou nápadně zelená košile a kalhoty s dvojitým pruhem, nebo cukrově růžové šaty s jemnými proužky a tenkými ramínky,“ popisuje kolekci Slavomíra. „Najdete zde živé barvy a propracované výšivky, doplněné o květinové vzory v kontrastu s háčkovanými kousky. Zajímavým kouskem jsou také sytě fialové mini šaty s lemem připomínajícími okvětní lístky. Nezbytnými kousky pro nadcházející sezónu jsou určitě černá vesta, cargo kalhoty a dekadentně propracovaný top s balonovými rukávy a vázáním nebo háčkované okrové úpletové šaty s hlubokým výstřihem. Mými nejoblíbenějšími kousky jako šaty střihu babydoll s potiskem květin, které má na sobě Míša Živnůstková a bílé kimono s výšivkou na rukávech, které oblékla Míša Štoudková.“

Info ikona
modelky

Jaro je tady a léto už pomalu volá!

Modelky Michaela Živnůstková a Michaela Štoudková si nenechaly ujít trendy kousky z nové letní kolekce H&M. Fotografie, které byly exkluzivně nafoceny pro časopis Marianne, dokonale ilustrují, že pohodlná letní móda může být zároveň stylová a elegantní. Zároveň nás vyzývají k odvaze kombinovat různé styly a barvy a ukazují, jak lze módu nosit s lehkostí a sebevědomím. 

Projděte si naší galerii a nechte se inspirovat novými trendy pro letošní léto!

FOTO: LUCIE VYSLOUŽILOVÁ
ASISTENTKA FOTOGRAFKY: BETY OUDESOVÁ
MAKE-UP: MONIKA SNOPKOVÁ
VLASY: JAN CHVOJKA
STYLING: ŠÁRKA ŠTURSOVÁ
PRODUKCE: MONINA NEVRLÁ