Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Které celebrity obléká na červený koberec jedině značka Givenchy?

V sezóně udílení cen se to ve hvězdném světě šaty od světoznámých návrhářů jenom hemží. Většina hereček, zpěvaček a modelek je věrná té své oblíbené značce, pojďme se tedy podívat, které známé osobnosti má ve svých rukou Ital Riccardo Tisci z módního domu Givenchy.

Eliška Vrbová | 6. 02. 2017

foto: Getty

Za dvanáct let jeho působení v tomto módním domě se italský návrhář Riccardo Tisci obklopil skupinou žen, které se pravidelně objevují na červeném koberci, v reklamních kampaních i na Instagramu oblečené do značky Givenchy. Jsou to takové avantgardní krásky, smyslné divy a zkrátka ženské idoly. Dokážou totiž svému looku dodat určitou dávku sofistikovanosti a jsou ochotné se svým vzhledem i zaexperimentovat.

Hubert de Givenchy oblékal hollywoodskou elitu už od časů Audrey Hepburn a Riccardo Tisci jeho dílo zodpovědně převzal a posunul ho dál – ke Cate Blanchett, Julianne Moore, Jessice Chastain nebo Julii Roberts. Jeho tajemství spočívá v umění obléknout ženy všech tvarů a velikostí. „Některé ženy jsou si plně vědomy svých předností, jiné naopak ne. Já jsem velmi upřímný. Pracuji s nějakými princeznami a klidně jim řeknu ‚Zlato, takhle ne.‘ Nehádám se s nimi, ale jsem skutečně otevřený. Mým úkolem je jim říct, co vypadá nejlépe,“ popisuje Riccardo Tisci svoji návrhářskou práci. Na jeho nejlepší díla z červeného koberce se můžete podívat v galerii.

ČTĚTE TAKÉ: Vysoká krejčovina v podání Karla Lagerfelda

Které celebrity obléká na červený koberec jedině značka Givenchy?