Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Letí výrazné brýle. Umíte je nosit?

Právě teď se nosí nepřehlédnutelné silné obroučky ve všech možných barvách. Čím větší, tím lepší. Pokud učarovaly i vám, poradíme, jak v nich budete vypadat skvěle.

Redakce Marianne | 24. 11. 2012

Brýle jsou vidět. Na nose si jich všimne naprosto každý (muže nevyjímaje), kdo se na vás podívá. Díky nim máte další možnost, jak říct, že někoho obdivujete, že vyznáváte určitý styl, nebo to, že jste in a sledujete módní trendy. Pamatujte na to, až si budete vybírat brýle na dálku i na blízko.

Letí barvy a velké obroučky

I u brýlí platí, že se pravidelně mění trendy. Světoví návrháři si je ke svým kolekcím často navrhují sami. Bez problémů si dnes můžete pořídit brýle značky Gucci, Cartier, Chanel, DKNY, Dolce & Gabbana, Prada, Valentino, Versace nebo Yves Saint Laurent. Jsou běžně k dostání i v českých optikách a možná doma už jedny máte.

Současným trendem jsou velké brýle se silnými barevnými obroučkami, které rozhodně dokážou upoutat pozornost. Jak je nosit? Jaké k nim zvolit líčení a outfit?

Pamatujte, že dominantní jsou brýle

S brýlemi se silnými obroučkami můžete dnes vidět hodně českých i světových celebrit. K těm, které je skutečně umějí nosit, patří například herečky Jennifer Aniston nebo Jana Plodková.

aniston

Předností těchto brýlí je, že vám zdůrazní oči. Nesmíte to ale přehnat se stíny. Doporučujeme spíše kouřové barvy a lehký, ne moc výrazný make-up. Neoblékejte se k nim nikdy moc usedle nebo konzervativně, chce to uvolněný outfit a lehce rozcuchané vlasy. Dominantou vašeho obličeje jsou právě v tuto chvíli brýle, nesnažte se je přebít čímkoli jiným.

Pokud toužíte po nových brýlích, zkuste své štěstí a zúčastněte se naší vánoční soutěže. Právě dnes můžete vyhrát dárkový poukaz společnosti Eiffel optic v hodnotě 1000 Kč.