Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Letní ohlédnutí za třpytem filmových festivalů

Info ikona
Noel Capri na festivalu v Cannes se šperky Pomellato

I když se nám letní prázdniny přehouply do druhé poloviny a filmové festivaly jsou dávno za námi, rozhodně neuškodí připomenout si ty nejvyšperkovanější okamžiky těchto zlatem zalitých událostí.

Promotion | 4. 08. 2022

Pulzující Vary

První červencový týden proběhl ve znamení 56. ročníku KVIFF v Karlových Varech. Nejenže byl nabitý očekávanými snímky, ale také hvězdami červeného koberce. Kromě luxusních rób od známých návrhářů byly k vidění i luxusní šperky… Nás nejvíce nadchly šperky od české klenotnické značky ALO diamonds.

Info ikona
Andrea Bartošková se svým manželem a prezidentem festivalu

První dáma KVIFF Andrea Bartošková zářlla na zahájení na červeném koberci po boku svého manžela, prezidenta festivalu, v diamantovém setu ALO diamonds se žlutými diamanty: Prsten, náhrdelník i náramek z kolekce ALO Sunshine, které si prohlédnout můžete níže.

 

Info ikona
Set náhrdelníku, náramku a prstenu z řady Sunshine od ALO diamonds

Na závěrečném ceremoniálu Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech zdobil set šperků od ALO diamonds také Petru Kvitovou, která je dokonce i ambasadarkou značky.

Info ikona
Petra Kvitová v Karlových Varech se šperky ALO diamonds

Slavná tenistka vynesla na červený koberec šperky ALO diamonds z bílého zlata a z bílých diamantů: náramek, 672 000Kč; náušnice, 228 000Kč; hladký prsten, 286 000 Kč; prsten s motivem hvězdy, 220 000 Kč.

Info ikona
Šperky ALO, které zdobily Petru Kvitovou ve Varech

Šperky ALO diamonds nechyběly ani na herečce, dokumentaristce, spisovatelce a nastávající mamince Petře Nesvačilové, a to hned při zahájení KVIFF. O celkový módní styling se postaral Honza Pokorný.

Info ikona
Petra Nesvačilová a šperky ALO diamonds

Petru Nesvačilovou v Karlových Varech kromě zářivě žlutých šatů od Tatiany Kovaříkové rozsvítily šperky ALO diamonds za 2,5 milionu Kč. Jednalo se o: Náramek,171 000 Kč; prsten ve tvaru orchideje ze žlutého zlata, 703 000 Kč; prsten z bílého a žlutého zlata s květy, 898 000 Kč; náušnice, 761 000 Kč.

Info ikona
Šperky ALO diamonds, které zdobily Petru Nesvačilovou v Karlových Varech

Božský festival v Cannes

Ještě větší ohlédnutí budeme muset udělat za mezinárodním festivalem na slunné francouzské riviéře, jehož letošní ročník odstartoval již 17. května 2022. Prestižní událost se koná již od roku 1946 a patří společně s berlínským k těm nejsledovanějším na světě. Které slavné osobnosti se na něm blýskly? Nechyběla italská herečka Beatrice Vendramin či influencerka Leonie Hannie (obě níže na fotkách).

Ostatní krásky, jako je modelka a bývalý andílek ze stáje Victoria's Secret Chanel Iman, stylistka a módní blogerka Chriselle Lim, lifestylová novinářka Viki Rader aa další, si můžete prohlédnout v galerii článku. Všechny krásky spojovalo jedno — jejich elegantní styl umocňovaly šperky milánské značky Pomellato.

Info ikona
Betrice Vendramin

Italská herečka Beatrice Vendramin

Info ikona
Leonie Hanne

Německá módní influencerka Leonie Hannie

Chcete o značce Pomellato vědět víc? Její historie se píše od roku 1967, kdy její zakladatel Pino Rabolini přišel s revolučním konceptem prêt-à-porter kreativních šperků. Na současné tvorbě se podílí více než 100 řemeslníků, kteří pečlivě pracují se vzácnými kovy, jemnými diamanty a barevnými drahokamy z celého světa. V České republice tuto značku exkluzivně zastupuje a prodává klenotnictví Halada, www.halada.cz.

Další hvězdy mezinárodního filmového festivalu v Cannes a jejich šperky
Měření