Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nejlepší materiál do letního počasí? Jednoznačně hedvábí!

Přemýšlíte během léta často, co si vlastně vzít na sebe, abyste v tom obrovském horku vůbec přežila? Denim a jemu podobné materiály rozhodně nejsou tou pravou alternativou a zdánlivě lehký polyester se na vás bude nejspíš jenom lepit. Vyzkoušejte proto staré dobré hedvábí! Přinášíme vám výběr osmnácti hedvábných kousků, do nichž se rozhodně vyplatí investovat.

Eliška Vrbová | 9. 07. 2017

Hedvábí a satén zaplnilo přehlídková mola při týdnech módy představujících kolekce až na podzim a zimu tohoto roku. To však neznamená, že nemůžete být o krok napřed a hedvábí si obléct už v létě! Zvlášť, když se jedná o tak praktický a příjemný materiál do vysokých letních teplot. Uznáváme, že taková hedvábná sukně není tou nejlevnější záležitostí, ale potvrzujeme, že se do takových kousků vyplatí investovat. Navíc ji můžete kombinovat teď v létě s tričkem a v zimě třeba s tlustým doma upleteným svetrem.

V našem e-shopu najdete hedvábné kousky od značek, jako je Versace, Tommy Hilfiger, Just Cavalli či Pinko, ale také třeba Bibloo by Barbara Nesvadbová.