Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nejznámější módní momenty, kdy královna Letizia sáhla po oblečení z konfekce

Info ikona
Královna Letizia

Chcete se oblékat jako královna? Pak nutně nemusíte vlastnit zámek, stádo koní ani šlechtický titul. Bohatě postačí, když budete následovat nákupní seznam královny Letizie, která dlouhodobě podporuje španělské konfekční značky.

Zatímco celý svět upínal oči k outfitům Kate Middleton a Meghan Markle, ve Španělsku se zrodila nová ikona stylu. Královna Letizia už několik dokázala, že její outfity jsou nadčasové, stylové, a především neobyčejně obyčejné. Kromě toho, že královna spolupracuje s vyhlášenými španělskými módními návrháři, nebojí se obléknout ani kousky z „obyčejné“ konfekce. K jejím nejoblíbenějším značkám, které bez problému seženete i v České republice, patří Mango, Zara či Massimo Dutti. Pravdou zůstává, že královna tyto ryze španělské módní řetězce občas „podvede“ s německou značkou Hugo Boss.

Královna Letizia svými nositelnými outfity dokazuje, že styl si za peníze doopravdy nekoupíte. Pokud totiž chcete, můžete stylový outfit vykouzlit i z konfekce. Inspiraci, jak nosit tyto kousky, naleznete v naší galerii.

Královna Letizia a módní kousky z konfekce
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku