Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Obnovte svůj šatník udržitelně a bez starostí

Info ikona
Cleaning out od Remixshop

Kdo by občas nechtěl obměnit svůj šatník? Co ale dělat s kousky, které už nenosíme, a které jen zabírají místo v našich šatnících? Uvolněte prostor pro nové úlovky tím, že prodloužíte životnost těch stávajících a pošlete je dál. Zároveň tím zmírníte dopady způsobené nadměrnou produkcí textilu. A co kdybyste při tom mohli ještě něco získat? S Remixem je to možné.

Promotion | 24. 05. 2024

Uspořádání prostoru, ve kterém žijete, zvyšuje nejen kvalitu vašeho života, ale je často prvním krokem k dlouho vysněné změně. Když se nám podaří snížit počet vlastněných předmětů na ty nejmilejší a nejpotřebnější, cítíme se poté soustředěnější a motivovanější. To platí zejména u šatníku. Oblečení, které nosíme, už dávno není jen funkční nutností. Různí se v jednotlivých životních období, vyjadřuje náš styl, náš postoj ke světu, a pomáhá nám komunikovat beze slov. Oblečení se mění společně s námi, což téměř vždy vede k jeho hromadění. Kousek, který už neodpovídá našemu stylu, může být ale vysněným úlovkem někoho jiného. Využijte služby Clean Out od společnosti Remix a místo vyhazování pošlete oblečení dále k někomu, kdo z nich bude mít radost.

Remixshop je platforma s udržitelnou módou a miliony secondhandového a outletového oblečení vašich oblíbených značek s velkými slevami. Nyní Remix spouští službu Clean Out - nejjednodušší způsob, jak uvolnit místo ve svém šatníku a zároveň přispět k ochraně planety a potěšit i svou peněženku. S Remixem totiž získáváte procenta z prodeje těchto nenošených kousků.

Info ikona
Cleaning out od Remixshop

Jak uklidit a osvěžit svůj šatník

Vytřídění oblečení, které už nenosíte, je tou zábavnou částí, ale jak se s ním rozloučit udržitelným způsobem tak, aby neskončilo na skládce? Až doposud obnášel proces udržitelné módy čas a peníze. Jenže obojího se nám často nedostává - obnáší to aktivní vyhledávání nového majitele, spoustu telefonátů a zpráv, vytvoření kvalitních fotografií, domluva s kurýrními společnostmi, atd. Nic z toho by vám však nemělo bránit v tom, abyste měli uklizený šatník a udržitelný životní styl! S Remixem existuje snadné, rychlé a velmi pohodlné řešení - služba Clean Out. Vše, co musíte udělat, je poslat oblečení, které už nenosíte, do Remixu. O zbytek už se postará náš tým.

Info ikona
Služba Clean out od společnosti Remix

A jak to funguje?

Clean Out tašku či krabici označte štítkem vygenerovaným na Remix stránkách a zdarma předejte kurýrovi. Můžete poslat dámské, pánské i dětské oblečení, ale i boty a další doplňky. Stačí se řídit jediným pravidlem: pokud to vypadá jako nové, patří to na Remix! Tým Remixu pak pečlivě zkontroluje stav přijatých věcí a profesionálně vyfotografuje ty, které budou schváleny k zařazení do prodeje. Poté se postará o prapagaci a zajistí, aby se vaše zboží zobrazilo těm správným lidem. A až vaše oblečení najde své nové majitele, Remix je pečlivě zabalí a odešle. Na vás už zbývá jen udělat si pohodlí a získávat procenta z ceny z každého prodeje

Jste připraveni dát svému oblečení nový život? Zjistěte vše, co potřebujete vědět o programu Clean Out zde.

Měření