Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nakupování módních trendů jinak: zkuste to udržitelně

Info ikona
stylová žena

Se změnou ročního období, kdy se listy zbarvují do teplých a zemitých odstínů, je zase čas na vdechnutí nového života vašemu šatníku. Na eshopu Remixshop.com najdete nejen příjemný zážitek z nakupování, ale také příležitost, jak dostát svým závazkům o udržitelnosti a zároveň zůstat stylová – to vše bez námahy a zatížení svého rozpočtu.

Promotion | 6. 11. 2023

Pohodlné úplety 

S příchodem chladnějšího podzimního vzduchu se pohodlné pleteniny stanou vaším nejlepším přítelem minimálně do jara. Remixshop.com se může pochlubit širokým výběrem úpletů pocházejících z outletů nebo "z druhé ruky". Takové kousky vás zahřejí hned dvakrát – u srdce, protože tak snížíte svou uhlíkovou stopu, ušetříte a ještě svůj šatník doplníte o nový styl. Mohutné kardigany nebo ležérní oversize svetry vynosíte s oblíbenými džínami hned několikrát. 

Zemité tóny 

Jako každý podzim, i teď přichází řada na zemité tóny, jako je teplá hnědá, tmavě zelená a sytě terakotová. Remixshop.com vám zajistí, že budete královnou tohoto trendu, a to díky extra velkému výběru. Co takhle blejzr, kalhoty nebo třeba stylová taška v přírodních barvách? Tyto odstíny hladce splynou s vaším stávajícím šatníkem a vnesou do vašeho každodenního oblečení nádech přirozenosti. Díky praktickým filtrům na remixshop.com snadno najdete přesně to, co hledáte.  

Info ikona
kousky z Remixshopu
sukně Burberry a žluté šaty Christopher Kane z Remixhop.com

Vintage revival 

Znovuzrození vintage kousků je módní událostí letošního podzimu. Remixshop je tím nejlepším místem, kde tyto jedinečné úlovky s příběhem najdete. Šatů, halenek a vintage doplňků není nikdy dost. Vintage halenku zkombinujte s širokými kalhotami s vysokým pasem a kotníkovými botami a získejte nadčasový, a přesto trendy vzhled. Vintage kousky přispívají k udržitelnější módní budoucnosti a zůstávají stylové, pokud je správně nakombinujete. 

Info ikona
Ženy v parku

Denní slevy a celoroční úspory 

Co nikdy nevyjde z módy a každou sezónu se zdá být atraktivnější? Výhodné nabídky. Slevy na Remixshop.com jsou jako neustále se vyvíjející honba za pokladem, s každodenními nabídkami, které vám mohou ušetřit až 80 % na vašem vybraném kousku. Remixshop nedělá módu jen dostupnější, dělá udržitelnost dosažitelnější. Každý nákup na této platformě přispívá ke snížení emisí vody a uhlíku spojených s výrobou nového oblečení. Navíc tady můžete využívat další skvělé funkce, jako je upozornění na pokles cen. Z takových úlovků, které šetří peníze, podílí se na snižování dopadu módního průmyslu na životní prostředí, nelze nemít radost! Takové nákupy totiž přesahují rámec osobního stylu – mají hmatatelný vliv na zachování naší planety. 

Vesmír možností 

Každou sezonu vycházejí nové a nové trendy, které nás mají inspirovat. Jedinečnost potom vytváříme my sami – naše vlastní osobnost, která v rámci rozumného rozpočtu dokáže zkombinovat to, co je právě "in", s kousky, které máme ve skříni delší dobu a odpovídají našemu osobnímu vkusu. Remixshop vychází vstříc všem rozpočtům a stylům a nabízí kolekce spadající jak do nejnižší cenové relace, tak i do té nejvyšší a nejluxusnější. S více než 20 000 novými položkami, které sem denně přibývají je Remixshop opravdu plný jedinečných úlovků do šatníku. Každý kousek vypráví svůj vlastní příběh a představuje tak oslavu individuality.

Info ikona
módní úlovky z Remixshop.com
Trenčkot od Miss Selfridge a šaty od N21 z Remixshop.com

Udělejme z udržitelné módy trend, který nikdy nevyjde z módy

Až nákupům módy zase propadnete, můžete to udělat způsobem, který má smysl. Vyčistěte si prostor pro nové kousky a ty starší zase prodejte – díky službě Prodej Remixu. Stanete se tak spolutvůrci jedinečné komunity, která šetří své peníze, zůstává stylová a ještě pozitivně ovlivňuje svět. 

Měření