Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Outfity podle hrdinek z kultovního seriálu Super drbna: Sestavte si jejich luxusní modely za pár korun

Ať už jste tým Blair, Serena, nebo Jenny, musíme uznat, že každá má svůj jedinečný styl a vkus a při sledování oblíbeného seriálu Super drbna se těšíme na každou další scénu, co budou mít naše oblíbené hrdinky na sobě. Samozřejmě zlaté dívky z vrcholu žebříčku newyorské smetánky si mohou dovolit ty nejluxusnější, nejkrásnější a nejdražší kousky. To nám ale nebrání nechat se jejich stylem inspirovat a sestavit si podle nich outfity, které si mohou dovolit i běžné smrtelnice, jako jsme my.

Seriál Super drbna (Gossip Girl) z dílny HBO byl vysílán v televizi v letech 2007 až 2012 a ty největší fanynky se k němu s oblibou vracejí stále dokola. V prvních sériích sledujeme středoškolačky a středoškoláky z vyšších vrstev, jež vládnou Manhattanu, mají neuvěřitelně bohaté rodiče a žijí si na vysoké noze. Jejich život je protkaný intrikami, skandály a bouřlivou plavbou společenským životem za doprovodu častého nezájmu ambiciózních rodičů a především za neustálé pozornosti tajemné blogerky Super drbny, která sleduje každý jejich krok a jejich největší tajemství s radostí vykřikuje do online světa. Následující série je pak Super drbna doprovází i na vysoké škole a provází je i jejich dospělými životy, kdy se všichni snaží vybudovat si svou vlastní kariéru, jak od nich jejich rodiny i společnost očekává.

Mohlo by se vám líbit

Mašle, krajka, květiny: Jak si vytvořit trendy outfit podle seriálu Bridgertonovi?

Obdivujete půvab a rafinovanou ženskost módy z počátku 19. století? Brzy se jí opět nebudeme moci nabažit, neboť na Netflix přichází třetí řada milovaného seriálu Bridgertonovi. Proč tedy premiéru neoslavit stylově? Pomocí kousků z aktuálních kolekcí si můžete vytvořit kombinaci inspirovanou krásnými outfity, které v sérii nosí členky britské smetánky. Současné trendy jdou této jemné romantické estetice naproti.
marianne.cz

Proč Super drbnu tolik milujeme i dnes

Kromě četných dramat, kterých je divák svědkem, v sobě seriál skrývá ještě něco další, co přimělo fanoušky, aby se do příběhu teenagerů newyorské smetánky zamilovali, a dokonce zapříčinilo, že má Super drbna přesah do nově vznikajících seriálů, jako například Emily in Paris. Je to onen luxus, bohatství a život v blahobytu, kterého se dětem, co se narodily se zlatou lžičkou v puse, přirozeně dostává. A to nám ostatním dává možnost zasnít se a představit si, že i my žijeme na Upper East Side v přepychových bytech, celé dny trávíme jen nakupováním ve značkových obchodech, chodíme na významné večírky v couture modelech a naší největší starostí je, zda si vezmeme lodičky Louboutin, nebo Birkin bag.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Hlavní roli v seriálu Super drbna hraje móda

Další, co na seriálu tolik milujeme, je móda hlavních hrdinek, která bere dech od první až do poslední série. Styl Blair Waldorf, Sereny van der Woodsen nebo také Jenny Humphrey je naprosto rozdílný, přitom každý je fascinující, jedinečný a dotažený do nejmenšího detailu. Pojďme se podívat na oblékání každé z nich, všechny totiž stojí za to. Vybrali jsme pro vás několik seriálových outfitů, které není těžké nahradit cenově dostupnými kouskya vytvořit tak stylový a luxusně působící outfit doslova za pár korun.

Galerie: Hrdinky ze seriálu Super drbna se oblékají do luxusních a drahých modelů. Sestavte si podobné outfity za pár korun
Zdroj článku

Související články

Móda
Jak se obléct na rande: Tipy na outfity na romantické pikniky i vášnivé večery

Jak se obléct na rande: Tipy na outfity na romantické pikniky i vášnivé večery

Móda
Trendy doplňky pro léto 2024: 4 módní detaily, které vám vylepší i ten nejjednodušší outfit

Trendy doplňky pro léto 2024: 4 módní detaily, které vám vylepší i ten nejjednodušší outfit

Móda
V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy

V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy

Móda
Do parného horka i do klimatizace: 3 outfity, které jsou vhodné ven i do kanceláře

Do parného horka i do klimatizace: 3 outfity, které jsou vhodné ven i do kanceláře