Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Mašle, krajka, květiny: Jak si vytvořit trendy outfit podle seriálu Bridgertonovi?

Obdivujete půvab a rafinovanou ženskost módy z počátku 19. století? Brzy se jí opět nebudeme moci nabažit, neboť na Netflix přichází třetí řada milovaného seriálu Bridgertonovi. Proč tedy premiéru neoslavit stylově? Pomocí kousků z aktuálních kolekcí si můžete vytvořit kombinaci inspirovanou krásnými outfity, které v sérii nosí členky britské smetánky. Současné trendy jdou této jemné romantické estetice naproti.

3. řada seriálu Bridgertonovi startuje 16. května

Fanoušci romantického dramatu s historickým základem z dílny Netflix jsou už jistě plni očekávání, jaké zvraty přinese třetí řada seriálu Bridgertonovi. Startuje 16. května 2024 a podle oficiálního traileru se máme na co těšit. Seriál nás přenáší do počátku 19. století, kdy se během společenské sezóny koná spousta akcí britské smetánky a dospívající debutantky, které jsou uvedeny do společnosti, mají za úkol najít si manžela. Jejich osud závisí na hodnocení britské královny a plátku tajemné Lady Whistledownové, která neváhá informovat o každém skandálu, který se kde šustne.

Mohlo by se vám líbit

Seriál Bridgertonovi: Třetí sérii ovládne Penelope Featherington a Colin Bridgerton

„Vážení členové společnosti, zdá se, že máme speciální oznámení. Bridgertonovi se vrátí se třetí a čtvrtou řadou. Tato autorka si bude muset pořídit víc inkoustu...,“ napsala Lady Whistledown na oficiální Twitter seriálu Bridgertonovi. A jak už ze seriálu víme, co je psáno, to je (téměř) dáno!
marianne.cz

Když v roce 2020 vyšla první série, všechny romantické duše se zamilovaly do energie, kterou mezi sebou měli krásná Daphne a pohledný Simon. Ta následně vzplanula takovou vášní, o které všichni sní. Zvraty jejich vztahu nenechaly diváky klidnými, a tak není divu, že vyšla o dva roky později druhá série. Ta se již nezaměřovala na hlavní hrdiny první řady, nýbrž na dalšího člena této okouzlující rodiny a jeho milostné eskapády. Třetí řada si vezme na mušku opět dalšího ze sourozenců.

Móda z 19. století okouzlila celý svět 

Na Bridgertonových milujeme mimo jiné i módu, která se skládá z krásných rób s lichotivými dekolty, něžnými kvítky a třpytivými ozdobami. Všichni nosí tyto modely s grácií a i pohyb, kterým si žena svlékne rukavičku či upustí kapesníček, je sám o sobě tak elegantní a všeříkající, že se toužíme přenést na chvíli do jejich doby, mít k dispozici garderóbu hlavních postav a moci se celý den procházet po rozkvetlé zahradě oblečené do krásných šatů s rozkošným paraplíčkem nad hlavou.

Mohlo by se vám líbit

Šťavnatá jako Daphne aneb Jak se nalíčit podle hvězdy seriálu Bridgerton?

Netflixový seriál Bridgertonovi pobláznil ženy na celém světě. Nás v Marianne okouzlil mimo jiné svěží make-up hlavní hrdinky Daphne. Zkusíte ho taky?
marianne.cz

Jak vytvořit trendy outfit inspirovaný seriálem Bridgertonovi?

Samozřejmě nikdo neříká, že byste měla vyrazit ven v kostýmu z 19. století. Momentálně jsou však trendy kousky, jejichž pomocí lze navodit atmosféru seriálu, a stát se tak něžnou, půvabnou a okouzlující dívkou, která má styl.

Zaměřte se především na balónové, nabírané rukávy, elegantní blůzy, mašle do vlasů i na oblečení, korzetové topy a šaty v něžných barvách. Perfektní bridgertonovský look pomohou vykouzlit i perly, štras, krajky, satén či samet. Nebojte se ani třpytivých prvků, volánů a kytiček. Z bot pak můžete zvolit letošní módní hity – nabízejí se lakovky Mary Jane na podpatku či něžné baleríny.

Inspirujte se módou ze seriálu Bridgertonovi a vytvořte si trendy outfit v podobném stylu.
Zdroj článku

Související články

Móda
Jak se obléct na různé typy sportu: I při pohybu můžete být stylová

Jak se obléct na různé typy sportu: I při pohybu můžete být stylová

Móda
Módní nezbytnost na léto? Klobouk a šátek. Víme, jak oba kousky nosit

Módní nezbytnost na léto? Klobouk a šátek. Víme, jak oba kousky nosit

Móda
Trendy plavky pro milovnice tichého luxusu: Které elegantní a minimalistické modely si vyberete?

Trendy plavky pro milovnice tichého luxusu: Které elegantní a minimalistické modely si vyberete?

Móda
Čtveřice trendy šatů, ve kterých letos v létě zazáříte: Už je máte v šatníku?

Čtveřice trendy šatů, ve kterých letos v létě zazáříte: Už je máte v šatníku?