Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Předčasný Ježíšek? Apart připravil v rámci Black Weeku pořádnou nadílku slev!

Info ikona
APART

Čím více nakoupíte, tím méně zaplatíte. Že to není možné? Přesvědčte se sami! V Apartu probíhá Black Week, který přináší slevy až 80 %. Využijte tuto příležitost a pořiďte jedinečné vánoční dárky pro celou rodinu.

Promotion | 25. 11. 2022

Black Friday patří mezi nejoblíbenější marketingové akce na světě. Obchodníci se předhánějí, kdo připraví pro své zákazníky lákavější nabídku. Samozřejmě u toho nemohla chybět ani značka Apart, která během Black Weeku přichystala pořádnou nadílku slev!

V období 21. 11. – 28. 11. 2022 se můžete těšit na slevy až 80 % na vybrané dámské, pánské i dětské šperky a hodinky. Platí, že čím více produktů koupíte, tím vyšší slevu získáte. Podrobné informace najdete na apart.cz.

Info ikona
APART

Šperky miluje každá žena

Už od útlého věku se ženy rády parádí. A tou nejhezčí ozdobou je bezesporu třpytivý šperk, kterým uděláte pod stromečkem radost mamince, sestře či nejlepší kamarádce.

Apart nabízí stříbrné, pozlacené i zlaté vzory, které ladí s každým stylem. K dispozici jsou šperky zdobené zářivými diamanty, zirkony, perlami a dalšími drahokamy. Hledáte osobní dárek pro někoho výjimečného? S kolekcí Beads a Charms můžete vytvořit šperk s přívěsky dle vlastního výběru, které budou symbolizovat vlastnosti, koníčky nebo společné zážitky. A máme skvělou zprávu! V Apartu právě probíhá Black Week, a proto čím více přívěsků či korálků pořídíte, tím méně zaplatíte!

Info ikona
APART

Pro elegány i sportovní nadšence

Nezáleží na věku ani pohlaví, dárek v podobě stylových hodinek je vždy trefou do černého. Apart nabízí produkty světových značek, které zaujmou kvalitním provedením a nevšedním designem. Vybírat můžete z elegantních, volnočasových i sportovních modelů, které disponují spoustou užitečných funkcí a režimů, které si ihned zamilujete. Nechybí ani tolik oblíbené chytré hodinky pro dospělé i děti.

Info ikona
APART

Vybrali jste pro své blízké dárky, kterými je letos o Vánocích okouzlíte? Využijte Black Week na apart.cz a pořiďte je až s 80% slevou! Navíc získáte dárkové balení v ceně a pokud si zvolíte Zásilkovnu, máte dopravu i vrácení zboží zdarma.

Inspirujte se ve fotogalerii a najděte nejkrásnější vánoční dárky pro celou rodinu.
Měření