Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Šaty, kvůli kterým se už nemůžeme dočkat jara

Venku to už sem tam vypadá, že je jaro skutečně za rohem. Přivítejte ho květovanými, pruhovanými, bílými či zářivě barevnými šaty!

Eliška Vrbová | 26. 02. 2020

Květované šaty asi nikdy z módy nevyjdou. Letos na jaře a v létě se budou nosit hlavně retro potisky a střihy. Proto se nebojte midi délek, nabíraných rukávů, širokých volánových sukní a dalších detailů, které celý outfit ozvláštní. K šatům klidně obujte tenisky nebo kotníkové boty ve stylu martensek.

Košilové šaty milujeme! Dají se skvěle vrstvit, při rozepnutí je můžete nosit i jako přehoz či lehký kabátek. A možností je opravdu spoustu, od džínových přes bavlněné s proužky, puntíky či kostkami až po jednobarevné krémové či petrolejové.

Sem tam nezaškodí vsadit na jednoduchost a obléct bílé, béžové nebo hnědé šaty. A pokud zatoužíte po barvách, doplňte jednoduché šaty zářivě červenou, oranžovou nebo žlutou kabelkou. Pro ty nejvíce minimalistické šaty zamiřte samozřejmě do COSu.

Občas se i v jarních dnech sluníčko ne a ne ukázat, proto je dobré mít v zásobě i nějaké šaty, které den rozzáří místo něj. Šaty, které hrají všemi barvami, koupíte třeba v C&A nebo v nové udržitelné kolekci Lindexu, extravagantní kombinaci červené s růžovou zařadila do kolekce značka Karl Lagerfeld.