Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Sluneční brýle, které letos v létě musíte mít!

Sluneční brýle už dávno neslouží jenom jako ochrana proti paprskům, ale především jako jeden z nejvýraznějších módních doplňků. Právě brýle skvěle dotváří letní outfity a my pro vás máme tipy na ty nejstylovější sluneční brýle, které právě teď v obchodech seženete!

Eliška Vrbová | 12. 06. 2019

kulatých brýlí jsou aktuálně velmi trendy tlusté obroučky a nebo naopak ty velmi úzké, kdy je střední část čočky tmavší než okraj. Takové seženete například u značky Lindberg v Žilka Optik Studio nebo v butiku The Store, který prodává brýle značky Linda Farrow. Stále letí různě zabarvená skla, černá klasika nebo "tortoise shell" melírovaný vzor obrouček.

Velkým retrem jsou hranaté brýle, takzvané televize. Ty si možná vybavujete z nejrůznějších normalizačních pořadů, kdy je nosily hvězdy československé televizní obrazovky. Nyní se tyto brýle vrací nejen u nás, ale po celém světě, a najdete je jak u luxusních značek, tak v řetezcích, například v Marks & Spencer nebo v Lindexu.

Pilotky se hodí spíš ke sportovnějším outfitům. To znamená třeba k tričku, džínovým kraťasům a teniskám jsou jako stvořené. Úplnou klasikou jsou pilotky Ray-Ban, které seženete například v optice Optiscont. Z luxusních značek má pilotky v nabídce také Jimmy Choo, ty u nás prodává Optika Polák, Louis Vuitton nebo Bulgari.