Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

TIPY NA NÁKUPY: Romantické podprsenky i stylové punčochy z Itálie

Čím dál více populární italské značky spodního prádla Intimissimi, Calzedonia a Tezenis právě představily nové kolekce na nadcházející sezónu. Opět přichází se spoustou neotřelých střihů, vzorů a materiálů, které oživí každý outfit. My si z toho velkého množství krásných kousků nemůžeme vybrat!

Eliška Vrbová | 20. 06. 2018

Na představení nových kolekcí samozřejmě nesměly chybět celebrity a blogerky. Akci plnou krásných nových kousků, dobrého jídla a pití navštívila například Zorka Hejdová, Natálie Kotková, Nikol Moravcová, Dominika Lukášová, Alex Sedláčková nebo Zuzana Stráská. Jak si press party užívaly si můžete prohlédnout v galerii.

Pokud sháníte punčochy, které nepotkáte na každém rohu a stylově s nimi doladíte jinak fádní outfit, je Calzedonia sázkou na jistotu. Na punčochách i ponožkách letos tato italská značka přichází s geometrickými vzory, jako je kohoutí stopa, puntíky a kosočtverce. Protože se v kolekci odráží i inspirace 80. léty, nemohou chybět ani zvířecí potisky, vinyl, výrazné pruhy a zářivé barvy. Pro odvážnější Calzedonia nabídne i síťované punčochy, a to dokonce hedvábné!

Zvlášť na podzimní období se budou hodit trendy nadkolenky se sametovými detaily či perličkovým, třpytivým a flitrovaným zdobením. Vybírat můžete začít hned teď!

Romantika, smyslnost a zkrátka moderní pohádka - to je nová kolekce luxusního spodního prádla Intimissimi. Najdete zde několik různých linií stylizovaných do určitého tématu. Například Frida Kahlo plná exotických výšivek a květinových vzorů je inspirovaná silnými a výraznými ženami. Western Rodeo vás díky denimové modré a krajkám přenese na Divoký západ.Animal Print si přijdou na své milovnice zvířecích vzorů, s Winter Bouquet zase ty, které mají rády květinové potisky a tmavě zelenou a švestkovou barvu. Pokud hledáte kvalitní a velmi ženské spodní prádlo, rozhodně nakoukněte do následující galerie.