Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Už žádné upnuté džíny! Vyhlížejte jaro s denimovou sukní

Info ikona
Sukně

Kdy naposledy jste oblékla džínovou sukni? Pokud se vám v hlavě vybavil rok 2005, pak je nejvyšší čas džínovou sukni oprášit!

Zatímco v uplynulých letech jsme se v módě vraceli do devadesátých let, aktuálně to vypadá, že sentimentálně vzpomínáme na první desetiletí 21. století. A právě k módě 00. let bezesporu patří denimová sukně všech délek a střihů. Pokud vás džínové sukně nechávaly dlouhou dobu v klidu, vězte, že letošní rok vaše antipatie prolomí. Vídat je totiž budete v různorodých střizích, barvách a provedeních, a tak téměř s jistotou můžeme prohlásit, že si každý přijde na své.

Stále jste na pochybách? Pak pro vás máme tři neprůstřelné důvody, proč se do denimové sukně (znovu)zamilovat. V první řadě, džínové sukně jsou mnohem pohodlnější než upnuté skinny džíny, které v posledních letech hrály prim. Druhým důvodem je jejich nadčasovost a kombinovatelnost. Je jedno, jestli džínovou sukni zkombinujete se sportovní mikinou a kšiltovkou, nebo ji doplníte o květovanou halenku. V obou případech budete vypadat stylově! A třetí výhodou džínových sukní je jejich nesezónnost. V chladných měsících ji oblékněte s tmavými punčochy, na jaře ji zase můžete doplnit o trenčkot nebo koženou bundičku.

A jak denimovou sukni nosit? Inspiraci najdete níže. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit