Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Už žádné upnuté džíny! Vyhlížejte jaro s denimovou sukní

Info ikona
Sukně

Kdy naposledy jste oblékla džínovou sukni? Pokud se vám v hlavě vybavil rok 2005, pak je nejvyšší čas džínovou sukni oprášit!

Zatímco v uplynulých letech jsme se v módě vraceli do devadesátých let, aktuálně to vypadá, že sentimentálně vzpomínáme na první desetiletí 21. století. A právě k módě 00. let bezesporu patří denimová sukně všech délek a střihů. Pokud vás džínové sukně nechávaly dlouhou dobu v klidu, vězte, že letošní rok vaše antipatie prolomí. Vídat je totiž budete v různorodých střizích, barvách a provedeních, a tak téměř s jistotou můžeme prohlásit, že si každý přijde na své.

Stále jste na pochybách? Pak pro vás máme tři neprůstřelné důvody, proč se do denimové sukně (znovu)zamilovat. V první řadě, džínové sukně jsou mnohem pohodlnější než upnuté skinny džíny, které v posledních letech hrály prim. Druhým důvodem je jejich nadčasovost a kombinovatelnost. Je jedno, jestli džínovou sukni zkombinujete se sportovní mikinou a kšiltovkou, nebo ji doplníte o květovanou halenku. V obou případech budete vypadat stylově! A třetí výhodou džínových sukní je jejich nesezónnost. V chladných měsících ji oblékněte s tmavými punčochy, na jaře ji zase můžete doplnit o trenčkot nebo koženou bundičku.

A jak denimovou sukni nosit? Inspiraci najdete níže.