Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Zapomeňte o letošních Vánocích na fast fashion a darujte šperk na celý život

Info ikona
Nudo kolekce k dostání u HALADY

Rok se s rokem sešel a opět stojíme před výběrem vánočních dárků. Přejte si letos něco udržitelného, co nevyjde z módy a zůstane s vámi na celý život: volba je jasná, zlatý šperk. Potěší každého a stane se již navždy připomínkou kouzelných okamžiků letošních Vánoc. Zapomeňte na fast fashion a zaměřte se na lokální výrobky, které mají hodnotu a tradici. Vybírat můžete ze široké nabídky českých tradičních šperků ALO diamonds, ALOve nebo vyberte dárek od světových značek, které zastupuje rodinné klenotnictví HALADA.

Promotion | 10. 11. 2022

Multibrandové klenotnictví, kde uspokojíte všechny své touhy

HALADA nabízí kromě luxusních šperků také nezapomenutelný zážitek, a tím je nakupováni v nově zrekonstruovaném butiku HALADA v Pařížské. Prostor za desítky milionů korun, ve kterém se budete cítit jako celebrita. Moderní butik ve světlých tónech, který nechává vyniknout nádherné šperky zahraničních i českých šperkařských značek.

Vybírat můžete ze zlatých šperků Pomellato, FOPE, Capolavoro, Mikimoto, Gellner, Jörg Heinz nebo také renomovaných českých značek jako ALO diamonds a ALOve, nechybí ani oblíbené šperky dvorní návrhářky Jenny Halada. Každá značka má svůj jedinečný significant styl, proto také portfolio nabízených šperků v HALADA buticích potěší každého.

Info ikona
Prsten

Diamanty jako ten nejkrásnější a hlavně nadčasový dar

Toužíte-li po dárku, který drží hodnotu a stane se investicí a zárukou spokojené budoucnosti, pak se zaměřte na diamanty. Česká značka ALO diamonds se soustředí na pečlivý výběr a precizní zpracování diamantů a drahokamů z celého světa. Zákazníkovi nabízí nejen třpytivý doplněk, ale také investici do budoucnosti. Nechte se pohltit světem diamantů, obdivujte jejich krásu, studujte jejich původ a význam a staňte se hrdou vlastnicí nejluxusnějších šperků na českém trhu.

Šperky s diamanty a drahokamy se s časem staly doplňky, které se nenosí jen v královské rodině k slavnostní róbě, ale i za běžného dne každým, kdo miluje luxus a krásu. ALO diamonds představilo novou kolekci Touch of Pink, která je úkazem preciznosti šperkařů a citu pro detail designérů, kteří šperky tvoří.

Info ikona
Náušnice HALADA

Pořiďte si vysněný šperk z pohodlí domova

Pokud si šperk chcete koupit z pohodlí domova, navštivte e-shop ALOve, kde najdete šperky ze 14kt zlata již od 2 090 Kč. Dárky pro celou rodinu, s možností personalizace, abyste mohli darovat ten nejosobnější šperk. Široký sortiment všech stylů v různém cenovém rozpětí, tak aby si vybral opravdu každý. Na e-shopu najdete také užitečné tipy a rady ohledně velikostí, druhů diamantů a drahokamů.

Navštívit můžete samozřejmě i butiky ALOve, které najdete hned v několika českých a slovenských obchodních centrech, kontakty na ně najdete opět na e-shopu ALOve. Objevte svou novou vášeň a staňte se milovníky šperků, které nabízí nekonečno možností a stanou se radostí pro vás i vaše nejmilejší.

Info ikona
Prsten
Měření
Chcete se vydat na výlet za krásou šperků z klenotnictví HALADA? Nejkratší cesta vede naší galerií.