Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Žhavý trend z Instagramu! Už nosíte pletené vesty?

Info ikona
Pletené vesty

Pleteniny se neodmyslitelně pojí s podzimním počasím a tím největším trendem aktuálního období jsou pletené vesty. Ať už si vyberete variantu s rolákem nebo s výstřihem do V, poradíme vám, jak tento stylový kousek zkombinovat! Podívejte se, jak vesty nosí české i zahraniční fashion influencerky.

Eliška Vrbová | 31. 10. 2020

S bílou košilí a koženými kalhotami, s šaty s nabíranými rukávy nebo s krajkovým topem. Způsobů, jak nosit pletenou vestu je hned několik a je už jen na vás, jestli si ji vyberete v krémové, černé, šedé, béžové nebo třeba vzorované variantě. Kromě inspirace, jak tento trendy kousek na podzim nosit, pro vás máme i tipy, kde si pletenou vestu můžete pořídit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dneska bylo krásně, že? ☀️ My jsme se šli projít do Břevnovského kláštera, trochu jsme pofotili a oběd jsme řešili Mekáčem. Řeknu Vám teda, že jsme přijížděli k Mekáči a já se zhrozila kolik bylo všude lidí - u Mekáče i v parku samotném! Jako fakt si koledujeme o to, abychom i o Vánocích byli zavřený doma! Ach jo! ? Jinak,možná jste si všimli,že mám na krku nový řetízek? Je to choker z nové kolekce Elements od @mooyyy_jewelry . Ale jak už jsem psala ve starším příspěvku, moje první volba byla úplně jiná.To je tak, když člověk chce být originální a přitom si neuvědomí, že stylově se k němu daná věc nehodí.? Původně jsem si totiž objednala kolekci Champagne - je sice krásná,ale i Zdeněk si klepal, nad mým výběrem, na čelo ? Abych byla upřímná,na wishlistu jsem měla klasický řetízek z řady Elements , ale v minulosti jsem na IG viděla spoustu blogerek s tímto řetízkem. No a Simona zase musela být něco extra! Napsala jsem tedy holkám z @mooyyy_jewelry , že se omlouvám,ale že jsem si špatně vybrala, jestli bych si šperky mohla vyměnit. Jak jsem už psala o jejich vstřícném přístupu...domluvila jsem se na návštěvě obchůdku, říkala jsem, co jsem měla už dávno vyhlídnuté a tehdy jsem se dozvěděla o chystané novince! Takže jsem si chvíli počkala v podstatě dostala to,co jsem si dávno přála,v nové jemnější verzi a ještě jsem to měla jako první! ?☺️? Takže co? Existuje zákon přitažlivosti?

Příspěvek sdílený kudrnate rano (@kudrnaterano),