Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Svatba

Když řekne: „Ano!“

Info ikona
Zásnuby

Jeden z nejromantičtějších okamžiků ve vašem životě zcela určitě budou zásnuby, ať už je pojmete jakkoliv. K tomuto gestu bezesporu patří i krásný prsten, který se stane symbolem vaší lásky. Poradíme vám, jak vybrat ten pravý.

Promotion | 8. 03. 2023

Nejkrásnější dárek

Vybrat zásnubní prsten pro ženu vašeho života je velmi významná událost, která si zaslouží dostatek pozornosti a času. Tento šperk by měl jeho nositelku vystihovat, doplňovat a především vyjadřuje lásku, kterou k ní cítíte. Své milované takto dáte ten vůbec nejkrásnější dar – vědomí, že chcete strávit zbytek života společně.

Kouzlo symboliky

Diamant je už léta okázalým symbolem věčné lásky a věrnosti, jehož čistota a nezničitelnost zosobňují materiální i duševní bohatství i oddanost a trvanlivost vztahů. Pokud hledáte ta správná slova, kterými chcete vyjádřit hloubku svého citu, diamantový prsten vám s tímhle trápením pomůže. Řekne ta slova tak trochu za vás.

Info ikona
Prsteny

Klasika nebo něco navíc?

Pokud milujete tradice, které bezpochyby mají svou obrovskou hodnotu, sáhněte po prstenu ze zlata s jedním drahokamem uprostřed. Požádat o ruku můžete s klasickým, ale zároveň moderním designem s centrálním kamenem nebo s více diamanty. Pokud chcete být originální a víte, že to vaše budoucí snoubenka ocení, sáhněte po méně obvyklém stylu prstenu ve tvaru kytičky či hvězdy.

A jaký odstín?

Už dávno neplatí, že v zásnubním prstenu musí být jen bílý diamant. Barevný drahokam je rozhodně stejně zajímavou a jedinečnou volbou pro ženu vašeho života. Mějte na paměti, kterou barvu má vaše vyvolená nejraději nebo se zaměřte na schopnosti kamene, které jsou také velmi oceňovaným měřítkem.

Minimalismus nebo maximalismus?

Vaší pozornosti by rozhodně neměla uniknout značka Capolavoro, která se specializuje na zamilované zásnubní prsteny s diamanty a bílým a růžovým zlatem, jež nesou zamilovaný vzkaz v podobě motivu srdíčka v mnoha formách. Pro každou ženu je tak v nabídce podle jejího vkusu a stylu buď nádherně zdobený romantický prsten nebo minimalističtější styl.

Info ikona
zásnubní prsten

Výjimečné pro výjimečnou

Legendární německá značka Niessing, která právě letos slaví 150 let, proslula svými zásnubními prsteny s „plovoucím“ diamantem. Diamanty jsou uchyceny speciálním patentovaným způsobem a zasazeny do prstenů v dokonalém designu, který je propracovaný a nadčasový. Prsten tak budete nosit a milovat celý život. Vybírat lze nejen z různě velkých diamantů, ale také z tvarů, které jsou buď oblejší nebo ostřejší, jemnější či robustnější, případně ještě osázené dalšími diamanty po stranách prstenu.

V klenotnictvích HALADA si tyto prsteny buď vyberete ze stávající nabídky Niessing, nebo je možné je objednat na přání přesně podle vašich představ. Lze je navíc i koupit ve speciálním odstínu zlata, což je další specialita značky Niessing. Velmi oblíbené jsou různé odstíny růžového zlata. 

Nekonečný výběr a profi poradenství

Zásnubní prsteny, který ji rozzáří a vydrží celý život najdete už od 5500,- Kč v širokém sortimentu české klenotnické značky ALOve. Už v jejím názvu je vidět láska a šperk ALOve bude skvělým symbolickým poselstvím. Nehledě na roztomilé balení, který váš dárek umocní. Vybírat můžete v buticích, jejichž adresy najdete na webových stránkách e-shopu www.alove.cz.

Potrpí si na světové značky? Pak se vydejte do rodinného klenotnictví HALADA, multibrandu světových značek, kde od perel Mikimoto, přes barevné drahokamy značek Pomellato nebo Capolavoro, až po originální pružné nebo variabilní šperky FopeNiessingJörgHeinz či SerafinoConsoli, pořídíte hodnotný šperk v klasickém i fashion stylu. Pobočky ALOdiamondsALOve a HALADA najdete v Praze, Brně a v Ostravě.

Vyberte perfektní zásnubní prsten od značek ALO diamonds, HALADA nebo ALOve!