Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Malý Sam z Lásky nebeské už není tak malý. Oznámil své zásnuby

Info ikona
Sam z Lásky nebeské

Říkáme to stále – na dětech je nejvíce vidět, jak rostou, a u dětských herců, které vídáme na obrazovce jako děti, i když už jsou dospělí, je to obzvlášť velký šok. Thomasu Brodie-Sangsterovi, který ztvárnil v Lásce nebeské desetiletého Sama, je nyní 33 let a na svých sociálních sítích nedávno oznámil, že je zasnoubený.

Tereza Čaladi | 9. 08. 2023

O Lásce nebeské obvykle píšeme na Vánoce, ale tentokrát si zaslouží vaši pozornost i v létě. Pokud patříte mezi její fanoušky, pak s námi jistě rádi oslavíte zásnuby jednoho z jejích hlavních hrdinů – Sama.

Mohlo by se vám líbit

Ano, skutečně mluvíme o tom malém chlapci, který se naučil hrát na bicí, aby okouzlil dívku, která se mu líbila. Ač je to velmi překvapující, Láska nebeská měla premiéru před 20 lety. A Thomas Brodie-Sangster je nyní dospělý muž, který se bude ženit, jak oznámil na svých sociálních sítích. Na Lásku nebeskou přitom ani při příležitosti oznámení této velké noviny nezapomněl.

Do svého příspěvku na Instagramu s oznámením napsal: Happy to announce that Talulah and I are engaged. Love is all around x.“/„S radostí oznamuji, že Talulah a já jsme zasnoubeni. Láska je všude kolem x.“ Poslední věta je tou ikonickou, kterou řekl Hugh Grant ve svém dojemném monologu v závěru filmu a zároveň je to název písně, kterou v Lásce nebeské zpívá postava Billa Nighyho.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kariéra představitele Sama po Lásce nebeské

Thomas Brodie-Sangster se od té doby, co účinkoval v Lásce nebeské (v té době mu bylo 13), v hraní v podstatě nezastavil. Měl několik dětských rolí – hrál například v pohádce Kouzelná chůva Nanny McPhee či ve snímku Poslední legie, kde hrál mladého císaře Romula Augusta. Poté se objevil i v několika dílech velmi populárního seriálu Hra o trůny. V roce 2014, 2015 a 2018 měl hlavní roli ve sci-fi filmu Labyrint a v roce 2020 byl jednou z hlavních postav v seriálu Dámský gambit.

Snoubenka Thomase Brodie-Sangstera

Nastávající Thomase Brodie-Sangstera je sedmatřicetiletá herečka Talulah Riley. Znát ji můžete například z romantického snímku Pýcha a předsudek, kde hrála jednu ze sester Elizabeth Bennet – Mary. Kromě toho ji můžete znát i z toho důvodu, že byla dvakrát vdaná za generálního ředitele Tesly Elona Muska. S tím se však rozvedli v roce 2016. S Thomasem je ve vztahu poslední dva roky.

Proměna představitele Sama z Lásky nebeské
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku