Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

4 kouzelné vůně, které určitě oceníte

Už jste zažila tu chvíli, kdy cítíte, že potřebujete ve svém životě udělat krok jiným směrem – novým směrem? Pokud jste přesvědčena, že tím prvním krokem může být změna zevnějšku, tak se vám do hlavy začnou vtírat nejrůznější otázky typu: jak moc radikálně chci tuto změnu podniknout? Zkusím to na vlastní pěst nebo si najdu kvalitní stylisty a kadeřníky? A pokud se rozhodnu pro stylisty a kadeřníky, kde je budu vůbec hledat? Nebude to moc nákladné? Zvládnu to finančně?

Redakce Marianne | 27. 11. 2015


Pokud jste již udělala ten první krok a zjistila jste, že potřebujete do svého života dostat vítr, tak s tím dalším krokem jsme se vám rozhodli pomoci. V rámci projektu Velká proměna s Marianne jsme dali všem ženám šanci, aby se jejich touha po změně stala skutečností. V prvním kole jste zasílaly své fotografie společně s důvodem své motivace, proč se chcete našeho projektu účastnit. Na základě následného hlasování přihlášených čtenářů bylo pak vybráno 10 žen, které postoupily do druhého kola. Z těchto žen odborná porota vybere jednu výherkyni, která projde kompletní změnou vizáže a bude nafocena ve 4 různých outfitech podle charakteru vůně, jenž bude navoněná. Následně dostávají velkou šanci čtenáři, kteří mohou hlasovat o tom, který z těchto outfitů je nejlepší a zároveň mohou soutěžit o hodnotné ceny.

PACO RABANNE OLYMPEA LUMA GROTHE 26Abychom proměnu udělali zajímavější, nevybrali jsme jen jednu vůni a jeden outfit, ale rovnou 4 vůně a jím přizpůsobené 4 outfity. A to z jednoduše prostého důvodu. Každá správná žena nevlastní pouze jeden parfém, ale přizpůsobuje vůni především své náladě, stylu oblečení a příležitostem, na které se zrovna chystá. Vybrali jsme proto čtyři rozdílné parfémy luxusních značek, kterými bude vybraná žena navoněna a oblečena dle charakteru jednotlivých vůní:

Paco Rabanne Olympéa

Olympéa je krásná, sebevědomá žena, jíž padají muži k nohám. Ráda přitahuje pozornost a provokuje pohledem. Dá­li se říct, že muž je hlavou a žena krkem, který hlavou hýbá, pak je přesně taková žena i Olympéa. Voní po pomeranči, jasmínu, zázvoru, vanilce, santalovém a kašmírovém dřevu a ambře.

Nina Ricci L’Extase

Tato vůně vyjadřuje smyslnost, ženskost a touhu po dosažení tajných snů. Inspirací pro vytvoření této vůně byla kniha Padesát odstínů šedi. Voní po bílých květinách, po růžích, pepři, cedru, ambře a benzionu. Vyjadřuje erotický sen ženy dlážděný cestou k jádru svého bytí až k samotné extázi.

Portrait 4Valentino Donna

Krásná, elegantní vůně, která reprezentuje ženu uvědomující si svoji vlastní hodnotu. Okolí dává jasně najevo, že je sama sebou, aniž by působila namyšleně. Růžová esence smíchaná s bergamotem a kosatcem dodává vůni rafinovanost doplněnou o vonné tóny vanilky a pačuli.

Paco Rabanne Lady Milion

Žena nosící tento parfém miluje luxus, pozornost a muže. Ráda dostává to, co si zamane pouhým lusknutím prstů, čímž jen dokazuje jak je dominantní a smyslná. Voní po jasmínu, pomerančovém květu, gardénii, pačuli, medu, neroli, citronu a malině.

Pokud jste právě Vy nebyla vybrána do finále projektu Velká proměna s Marianne, nezoufejte! Inspirujte se těmito krásnými parfémy a zapracujte na prvním kroku k vaší vlastní proměně.

 

 

Související články

Móda
Tipy na trendy festivalové outfity, které nezruinují vaši peněženku

Tipy na trendy festivalové outfity, které nezruinují vaši peněženku

Zahrada
Slunečnice nepatří jen na pole, rozzáří i zahradu. Její pěstování není složité

Slunečnice nepatří jen na pole, rozzáří i zahradu. Její pěstování není složité

Zábava
Nejkrásnější cyklotrasy v Česku: Přinášíme tipy na 3 pohodové, které jsou vhodné pro celou rodinu

Nejkrásnější cyklotrasy v Česku: Přinášíme tipy na 3 pohodové, které jsou vhodné pro celou rodinu

Byt
Rekonstrukce startovacího bydlení pro mladý pár v pražské garsonce: Miniaturní prostor vyřešili geniálně

Rekonstrukce startovacího bydlení pro mladý pár v pražské garsonce: Miniaturní prostor vyřešili geniálně