Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Tipy na dárky

Dárek na poslední chvíli

Přiznejte se, kdo z vás ještě nemá všechny dárky? Nebojte, nejste v tom sami, i nám jich ještě pár chybí. Máme pro vás skvělý tip, který nás zachránil od pobíhání po obchodech. Na reknitodarkem.cz najdete dárky, které potěší maminku, babičku, kamarádku a rozhodně i vás.

Promotion | 18. 12. 2018

Všechny blyštivé kousky si zaslouží být uloženy na speciálním místě. Ideálně v nové šperkovnici z reknitodarkem.cz, jež má spoustu přihrádek a šuplíků. Náramky, náušnice a prstýnky by totiž měly být uloženy odděleně.

Krabičky na šperky navíc mohou ladit s vaším domovem nebo domovem obdarované. Vybírejte podle barev a designu ložnice, šatny či koupelny. Romantickému interiéru bude slušet třeba multifunkční šperkovnice s kosmetikou Winter in Venice s květinovým a rostlinným aroma. 

reknitodarkem
Pink Fairy Dust růžová šperkovnice Winter in Venice, 1 245 Kč

A jestli máte radši výraznější vůně, pak se vám bude líbit vínovo-krémová varianta s tělovým mlékem, pěnou do koupele a sprchovým gelem s příměsí santalového dřeva, vitaminu E, A, B5, kakaového a mangového másla a petrklíčového oleje. 

reknitodarkem
Casablanca šperkovnice Winter in Venice, 1 245 Kč

Radost uděláte jistě i luxusní tělovou kosmetikou v designové vaničce ve viktoriánském stylu, která je praktickým i krásným doplňkem do koupelny. Např. vanička Lavender Mist s kosmetikou s vůní levandule a rozmarýnu zaručí chvilky pohody a uvolnění. Květy levandule mají totiž harmonizující účinky na tělo i duši. Díky obsaženým přírodním olejům a vitamínům bude pokožka vyživená a hydratovaná. Dále si můžete vybrat vaničku Parisian Whisper, která na vás dýchne vůni Paříže a díky Vintage Cotton budete vonět po bavlně. Která bude pro vás ta pravá?

reknitodarkem

 

Voňavé vaničky