Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Tipy na dárky

Předvánoční nákupy jsou v plném proudu. Udělejte si je příjemnější.

Info ikona
Vyhřívané iglú ve Slovanském domě

Přímo v centru Prahy najdete multifunkční centrum, kde si můžete kromě pořizování dárků užít také odpočinek, zajít na pracovní schůzku nebo si dát něco skvělého k jídlu. Slovanský dům nabízí příjemný únik od proudících davů a vytvořit si tam čas na nasátí té správné sváteční atmosféry se stává o hodně jednodušší.

Promotion | 5. 12. 2022

Vánoční světýlka v oáze klidu

Asi nejkrásnějším lákadlem Slovanského domu je jednoznačně zahrada, opravdový klenot ukrytý v samotném centru všeho dění, který je teď nádherně vánočně osvícený. Nachází se zde socha Federica Díaze, která je tvořena bezpočtem malých stříbrných plošek. Ty kouzelně odrážejí a pohlcují okolní zeleň. Kromě sochy upoutá vaši pozornost určitě i originální fontána s párou. K dokonalému adventnímu prožitku už vám chybí jen svařené víno? Zkuste to z winebaru Advivum, jeho originální receptura vás velmi mile překvapí. Nebo jste už někdy ochutnali bílý svařák s dotekem champagne?

Info ikona
Horké nápoje

Místo, kde se nudit nebudete

Nejen malé děti určitě zaujme i vyhřívané iglú Crystal Gardens. Posezení u něčeho dobrého bude pak pro vás, vaší rodinu nebo přátele zajímavým zážitkem. Stejně tak tam můžete zajít i na pracovní schůzku. Svůj stůl si ale raději zarezervujte předem – díky své unikátnosti patří mezi velmi vytížené. Aktuálně probíhá pro všechny návštěvníky i fotosoutěž – podrobnosti najdete na Instagramu Slovanského domu. O líbivá zákoutí tu totiž rozhodně není nouze. Na tomto místě zkrátka můžete klidně strávit celé odpoledne. Zajděte si na oběd třeba do Dhaba Beas, pak na pěkný vánoční film (nedávno zde proběhla premiéra filmu Vánoční příběh), pořiďte něco pod stromek a pak vše zakončete svařákem v zahradě.

Info ikona
Slovanský dům v centru Prahy

Univerzální prostor pro každou příležitost

Tento palác zkrátka není jen lákadlem pro cizince, ale i velmi příjemným místem pro byznys. Najdete tady několik prémiových kanceláří s jedinečným výhledem. Luxusní butiky, jako třeba Max Mara Weekend, Nike, Wolford, Baldinini, American Vintage nebo ÓDYAH patří také mezi velká lákadla. Stejně tak i restaurace Ambiente Brasileiro Slovanský dům, KOGO, BAŠU HOT POT nebo již zmiňovaná Dhaba Beas či winebar Advivum.

Info ikona
Zahrada uvnitř Slovanského domu
Měření