Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

17 hvězd tenisových kurtů a jejich sportovní culíky

Dlouhé vlasy mohou být pro světové špičky v tenise na kurtech někdy překážkou. Proto je nejčastěji češou právě do culíků a copů, což v podání těchto sportovních hvězd rozhodně není nuda. Právě naopak!

Eliška Vrbová | 27. 05. 2018

Nejoblíbenějším účesem předních světových tenistek je samozřejmě culík, i s ním se však dají vymyslet divy. Například devatenáctiletá Američanka Catherine Bellis si s oblibou češe takzvaný "buřtíkový" cop, což je pro majitelky tak dlouhých vlasů, jako má právě CiCi, ideální varianta. Olympijská vítězka Mónica Puig si, stejně jako její soupeřka ze semifinále olympiády v Riu Petra Kvitová, na kurty ráda vlasy zaplétá do klasického copu.

Zapletený cop při tenisové hře vídáme často i u Caroliny Wozniacké, Any Ivanović, Angelique Kerber nebo Gisely Dulko. Ale ten úplně nejkreativnější a nejbarevnější cop předvedla rozhodně Venus Williams, několikanásobná vítězka Wimbledonu a US Open. Venus je známá častými změnami barev svých rasta copánků, a tak jsme u ní několikrát mohli vidět nejrůznější barevné kombinace, včetně třeba modro-červené.

Všech sedmnáct tenisových hvězd současných i minulých si můžete prohlédnout v galerii a zároveň se nechte inspirovat jejich účesy, až jednou na kurt vyrazíte i vy.