Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Co dnes dělají děti Michaela Jacksona?

Michael Jackson byl hudební ikonou 80. a 90. let. Bohužel zemřel v roce 2009, když mu bylo pouhých 50 let. Zůstaly tu po něm ale jeho tři děti – Prince, Paris a Bigi. Dříve byly díky němu v záři reflektorů, teď ale má každé z nich své dospělé životy.

Tereza Čaladi | 4. 02. 2024

Děti Michaela Jacksona jsou konkrétně tři – Prince (26), Paris (25) a nejmladší Bigi (21). Když byly malé, jejich táta se je snažil před paparazzi chránit. Časem je ale bral na veřejnost a i na pódium. Podle jeho spolupracovníků je měl vždy na prvním místě a děti byly dobře vychované.

Velká pozornost se na ně strhla v roce 2009 po smrti jejich otce. Poté se ale musely posunout dál a foťáky a kamery jim dopřály trochu soukromí. Byly přeci jen velmi malé – stalo se to před 15 lety. Dnes jsou ale dospělé a věnují se svým projektům.

Mohlo by se vám líbit

Shirley Temple a další děti, kterým Hollywood ukradl dětství

Hollywood je továrnou na sny, ale někdy je cesta k nim velice trnitá. A to zejména pokud do ní někdo vkročí už jako dítě. Podívejte se, co se stalo s osobnostmi, které znáte z obrazovek jako děti.
marianne.cz

Co dělají děti Michaela Jacksona dnes

Jackson se o všechny své děti staral, všechny byly vyloženě svěřeny do jeho péče. Po jeho smrti se jich ujala jejich babička Katherine. Sourozenci si jsou dodnes velmi blízcí. Teď už se ale pojďme podívat, jak vypadají jejich životy jednotlivě.

Prince Michael Jackson

První manželkou Michaela Jacksona byla zdravotní sestřička Debbie Rowe, s níž měl své první dvě děti. Jeho nejstarší syn je Michael Joseph Jackson Jr., kterému se ovšem přezdívá „Prince“ či Prince Michael Jackson.

V roce 2019 promoval v oboru obchodní administrativa na Loyola Marymount University. Ještě během studia se stal spoluzakladatelem charitativní organizcae Heal Los Angeles (nejspíš souvisí s Jacksonovou písničkou Heal the World), která spolupracuje s dalšími charitativními organizacemi, aby do města dostal, co je tam zrovna potřeba. Například v roce 2020 se společnost spojila s doručovací službou, aby během pandemie poskytla jídlo těm, kteří ho potřebovali. A to dělá dodnes.

Kromě toho je vášnivým fanouškem motocyklů a své cesty sdílí na svém YouTube kanálu. Občas tam ale dá i nějakou filmovou recenzi.

Paris Jackson

Celým jménem Paris-Michael Katherine Jackson se narodila rok po svém bratrovi. Má s ním stejné rodiče a tedy i stejný scénář dětství. Se svou matkou má dnes ovšem dobrý vztah. Ve svém životě jde také v otcových šlépějích, dělá ale něco docela jiného.

Věnuje se hudbě a přičítá to tomu, že „je Jackson“, tedy že to mají v rodině. Hrála v několika kapelách a v roce 2020 vydala sólové album Wilted. Loni jí vyšel úspěšný singl Bandaid. Jejím cílem je nyní další album. Kromě zpěvu se věnuje modelingu a příležitostně i hraje.

Bigi Jackson

Nejmladší syn Michaela Jacksona se narodil prostřednictvím náhradní matky v roce 2002 jako Blanket. V roce 2015 si ovšem změnil jméno na Bigi. I on má ke svým sourozencům blízko, ale zejména ke svému bratrovi, kterého bere podle všeho jako svého nejlepšího kamaráda. Má přitom rád sci-fi a vědu, což spolu sdílí. Bigi se navíc zajímá o změnu klimatu.To je to, co každý z nás (sourozenců) chce dělat – dělat věci, které lidi baví, ale také prospívají jejich životům,“ řekl v roce 2021 ve vzácném rozhovoru, moc často je totiž neposkytuje, médiím se celkově straní, není ani na sociálních sítích. Sám nyní začíná jako producent a režisér.

Děti Michaela Jacksona jako děti a dnes
Mohlo by se vám líbit

Tehdy a teď aneb Jak se proměnily celebrity, které se proslavily v 90. letech

Čas je neúprosný a osobnostem, které si před rokem 2000 užívaly svou zlatou éru, je nyní kolem padesáti let. My pro vás vybrali 20 z nich a přinášíme vám informace o tom, jak pokračovala jejich kariéra i to, jak vypadají dnes.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl