Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Film Mamma Mia 2 hlásí dotočeno!

Hity od ABBY, úžasná Meryl Streep, krásná scenérie řeckých ostrovů, Pierce Brosnan, Colin Firth,... Kvůli tomu všemu milujeme filmový muzikál Mamma Mia!, který se teď už s jistotou dočká svého pokračování. Na co a na koho se v něm můžeme těšit?

Eliška Vrbová | 13. 12. 2017

Herečka Lily James na svém Instagramu na začátku prosince zveřejnila fotku s popiskem, který znamenal jediné - natáčení pokračování úspěšného filmového zpracování muzikálu Mamma Mia! právě skončilo. A my se můžeme začít těšit do kin!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Deset let po premiéře prvního filmu Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan i Colin Firth potvrdili, že rozhodně budou součástí i pokračování s názvem Mamma Mia: Here We Go Again.

Lily James bude hrát mladší Donnu Sheridan, tedy postavu, kterou ztvárnila Meryl Streep. Další novou tváří je herec Josh Dylan, ten se představí jako mladší Bill (toho původně hrál Stellan Skarsgård), který je možná otcem Sophie (Amanda Seyfried).

Ale naprosto největším překvapením pro nás je obsazení skutečné hvězdy. V pokračování Mamma Mia se totiž objeví zpěvačka Cher! V říjnu na Twitteru zveřejnila fotku těchto ikonických osmdesátkových bot a také několik názvů písniček od ABBY. Nakonec přiznala, že už se na film pečlivě připravuje.

Podle serveru csfd.cz se premiéry Mamma Mia: Here We Go Again v českých kinech dočkáme 19. července příštího roku. Ve filmu by také měly zaznít písničky od ABBY, které v prvním díle nebyly, například Knowing Me, Knowing You nebo Waterloo.

My už se zkrátka nemůžeme dočkat!