Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

INSPIRACE: Matka dvou dcer se s nimi fotí na Instagram ve stejném oblečení

Docházejí vám nápady na rodinné fotografie a nechcete mít pořád ty stejné? Dominique a její dvě dcery – desetiletá Amelia a tříletá Penny – vás třeba inspirují k nafocení něčeho úplně nového. Jejich dvacet tři fotografií v duchu „jaká matka, taková dcera“ je totiž skutečně nápaditých a originálních.

Eliška Vrbová | 25. 01. 2017

Dominique žije se svými dvěma dcerami v Británii a kromě toho, že se Amelii a Penny naplno věnuje, zabývá se také budováním svého Instagramu. Tam ji najdete jako @allthatisshe a v současnosti ji sleduje 85 tisíc lidí.

„V roce 2015 jsem nechala práce, abych mohla trávit veškerý svůj čas doma s holkama. Určitě toho rozhodnutí nelituji,“ říká Dominique. „Občas jsem se cítila trochu sama, tak jsem si začala vytvářet profil na Instagramu. To mi umožnilo občasný únik od vyměňování plenek a chystání Amelie do školy,“ popisuje.

Dominique na svůj Instagram přidává pod hashtagem #allthatisthree fotky, kde jsou ona a její dcery oblečené ve stejném či alespoň podobném oblečení a stylu. „Přišlo to úplně náhodou. Jednoho dne jsem neúmyslně oblékla sebe a Penny do pruhovaných triček, a když pak Amelia vyšla z pokoje, měla na sobě to samé, tak jsme se tomu zasmály. Později jsem ten den přemýšlela nad tím, jakou fotku vyfotit, a tak jsme nakonec vyfotily sebe a zasdílely tenhle vtip se světem,“ vypráví Dominique, jak její projekt začal. Na výsledky se můžete podívat v galerii a třeba se i inspirovat pro své vlastní rodinné fotografie.

INSPIRACE: Matka dvou dcer se s nimi fotí na Instagram ve stejném oblečení