Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Nadšená včelařka i milovnice číslice 4! Méně známá fakta o zpěvačce Beyoncé

Beyoncé oslaví 4. září své 41. narozeniny. Hádáme, že zpěvačka má ze svých narozenin radost, neboť čtyřka je její nejoblíbenější číslo. Další zajímavosti o Beyoncé najdete v našem článku.

Není náhoda, že zpěvačka si vysloužila přezdívku Queen Bey. V rozhovoru pro britskou Vogue prozradila, že má dva včelí úly. „Už nějakou dobu mám doma úly. Mám kolem 80 000 včel a ročně vyrobíme stovky sklenic medu,“ řekla včelí královna, tedy Queen Bey. A proč našla Beyoncé zalíbení ve včelaření? Důvod je jednoduchý, k tomuto koníčku ji přivedly dcery Blue a Rumi, které trpí mnoha alergiemi. A protože má med blahodárné účinky, Beyoncé se rozhodla, že ho pro své dcery bude produkovat.

Kdo neviděl film Zrodila se hvězda, ten jakoby neexistoval. Tento filmový hit z roku 2018 máme spojený především s fenomenálním hereckým výkonem zpěvačky Lady Gaga. Málokdo ale ví, že podle původního plánu si roli Ally měla zahrát právě Beyoncé. „Měsíce jsme se snažili koordinovat naše plány, abychom tento film uvedly do života. Bohužel se nám to ale nepodařilo,“ řekla Beyoncé v rozhovoru pro E! News.

V roce 2010 Beyoncé věnovala celý svůj honorář za film Cadillac Records z roku 2008, ve kterém hrála zpěvačku Ettu James, na otevření stejnojmenného kosmetického centra ve Phoenix House, kde v Brooklynu sídlí i odvykací centrum. Když se na roli Etty James připravovala, právě tam se setkala se ženou, která se léčila z drogové závislosti. „Díky jejímu příběhu jsem zjistila, že každý máme své osobní problémy a věci, které musíme překonávat. Drogová závislost je nemoc a tyto krásné ženy, co jsem potkala, si závislost nevybraly, ale vybraly si s ní bojovat a být lepší.“ 

Další inspirací pro zřízení takového centra bylo pro Beyoncé dětství strávené v salónu její matky.  „Viděla jsem, že salón byl pro ženy místem, kde si povídaly různé příběhy, smály se, brečely a radily si. Ale nejdůležitější pro mě bylo, že jsem viděla, jakou radost to přináší mojí matce, když věděla, že je součástí jejich změny.

Beyoncé vydala své čtvrté studiové album 4 v roce 2011 a jeho název znamená ještě něco dalšího než jenom pořadí. Každý máme nějaké šťastné číslo a mé je právě čtyřka. Je to den mého narození, narozeniny mé matky a mnoha mých přátel a 4. dubna je i datum naší svatby. Beyoncé a Jay-Z mají místo snubních prstýnků vytetované římské číslo čtyři. A říká se, že prostřední jméno jejich dcery Ivy je slovní hříčkou římské čtyřky (IV).

Během svého vystoupení na MTV Video Music Awards v roce 2011 Beyoncé odhalila, že je těhotná, když zpívala píseň Love on Top. Chci, abyste cítili tu lásku, která ve mně roste,“ řekla před tím, než si rozepnula flitrovaný blejzr a odhalila všem nadšeným fanouškům rostoucí bříško. Tohle její veřejné přiznání se dokonce dostalo až mezi světové rekordy. V Guinessově knize rekordů je tato událost zapsána jako moment, kdy bylo o stejném tématu publikováno nejvíce tweetů během sekundy. Tehdejší MTV Video Music Awards se staly nejsledovanějším vysíláním v historii MTV.

Zdá se, že Beyoncé může za svou pěveckou kariéru vděčit v první řadě své učitelce tance Darlette Johnson. „Zabroukala jsem část písničky a ona ji dokončila. Naprosto mě to nadchlo,“ řekla Johnson pro CNN v roce 2013. Následně učitelka požádala svou žákyni, aby písničku znovu zazpívala. I když se Beyoncé kvůli stydlivosti nechtělo, za přislíbený dolar píseň zazpívala. „Když ji po hodině tance přišli vyzvednout rodiče, ihned jsem jim řekla, že umí zpívat,“ dodala Johnson.

Oslnivý styl zpěvačky Beyoncé
Mohlo by se vám líbit

Slunečno, místy přeháňky. I tak by se dal popsat vztah Beyonce a Jay-Z

Jsou párem, který boří mýty o tom, že v showbyznysu to nikomu moc dlouho nevydrží. Nyní v nejnovější kampani značky Tiffany oslavují moderní lásku Jaké byly jejich začátky?
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Znáte základní anglické fráze? Otestujte své znalosti před letní dovolenou v zahraničí

Kvíz: Znáte základní anglické fráze? Otestujte své znalosti před letní dovolenou v zahraničí

Zábava
Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Zábava
Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Zábava
Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů

Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů