Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Slunečno, místy přeháňky. I tak by se dal popsat vztah Beyonce a Jay-Z

Info ikona
Beyonce

Jsou párem, který boří mýty o tom, že v showbyznysu to nikomu moc dlouho nevydrží. Nyní v nejnovější kampani značky Tiffany oslavují moderní lásku Jaké byly jejich začátky?

Zpěvačka Beyonce potkala rappera Jay-Z už ve svých 18 letech v roce 2002. O rok později spolu začali chodit a Beyonce vydala písničku „Crazy in love“, ve které zpívá o jejich prvních romantických chvílích. 4. 4. 2008 se vzali. Toto datum si nezvolili jen tak, číslo 4 pro ně má totiž zvláštní význam. Dokonce takový, že ho mají vytetované na prsteníčku. A proč je pro ně číslo 4 tak důležité? Víme, že se oba narodili 4., ale jestli za tím stojí ještě něco, to ví asi jen oni dva.

Poté, co se jim v roce 2012 narodila dcerka s nevšedním jménem Blue Ivy, se stáhli do soukromí.

Ani jejich manželství nebyla celou dobu procházka růžovým sadem. V roce 2016 vydala Beyonce CD "Lemonade" - velice emocionální album, kde se zmiňuje o manželském sporu a následném odpuštění. Rok nato zpěvačka znovu otěhotněla, a to rovnou s dvojčaty. Oznámení této radostné zprávy na internetu trhalo rekordy v počtu nejvíce "liků". Narodila se jim holčička jménem Rumi a chlapeček jménem Sir.

Mohlo by se vám líbit

Rodinné trampoty neskončily ani po narození dvojčat. Jay-Z vydal album "4:44" (opět jejich osudové čtyřky, které je provází životem). Mnozí toto album považují za rapperovu omluvu manželce. O několik měsíců později se totiž v jednom rozhovoru přiznal k nevěře. Uvedl, že hudba jim pomohla najít cestu zase zpátky k sobě.

Je to tak i s manželstvím, jednou jste dole, jednou nahoře. I přes tyto životní překážky, které společně překonali, je mezi nimi stále jiskřící chemie. Vzpomeňte si na jejich žhavá vystoupení, kde je vidět, že vzájemná energie mezi nimi prostě funguje.

Beyonce & Jay-Z
Mohlo by se vám líbit