Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Nezbytnosti, které udělají radost každému školáčkovi

Info ikona
BAtoh

A je to tu, děti jdou do školy. Konečně! Některé se těší, jiné moc nadšené nejsou. Máme pro vás tipy, jak jim školní návrat trochu zpříjemnit. A navíc vše pořídíte se slevou během Dnů Marianne!

Na svačinku

V tomto směru se děti dělí na dvě skupiny. Ty z té první se nemohou dočkat až zazvoní na přestávku a ony si smlsnou na vydatné svačince, u skupiny druhé nacházíte každý týden v batohu nesnědené jídlo ve značně pokročilém stadiu rozkladu. V tomto případě by u menších dětí mohl fungovat trik s hezkým svačinovým boxem. A výhra bude na obou stranách - školáček se rád pochlubí krabičkou např. se svým oblíbeným superhrdinou a vy budete mít dobrý pocit, že svačinu nedáváte do žádných plastových pytlíků a šetříte tak přírodu.

ČTĚTE TAKÉ: Jak dětem zpříjemnit začátek školního roku?

Ze stejného důvodu můžete dětem pořídit i lahev na vodu. Pitný režim je pro ně velice důležitý a hezká lahev by ho mohla pomoci dodržovat. Navíc tak ušetříte další zbytečné plasty.

Můžeš kreslit, můžeš psát, ale listy netrhat!

Kdo z vás měl památníček? A kdo ho má stále doma schovaný, občas ho otevře a zavzpomíná na kamarády a spolužáky, na které díky jejich kresbám nikdy nezapomene? Navažte na tradici a pořiďte památníček i svým dětem. Nyní ho seženete v modernějším hávu s místem pro malůvky, podpisy a trochou inspirace. A rovnou tam vašim ratolestem zanechte nějakou svou malůvku.

Info ikona
Památník

Na poznámky

...samozřejmě ne ty kázeňské! Každý milovník papíru vám potvrdí, že zápisníků, deníčků a sešítků není nikdy dost. Obzvlášť, když mají tak pěkný design. Holčičky si budou rády zapisovat vše, co je napadne např. do zápisníku s holografickým vzhledem, který hraje všemi barvami, do deníčku s flitry nebo dokonce plyšem. Na své si přijdou i milovníci Harryho Pottera!

ČTĚTE TAKÉ: VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O DNECH MARIANNE 2020

Razítko se jménem

Máte doma malého výtvarného umělce? Baví vaše děti kreslit a tvořit? Barevná dětská razítka dodají jejich výkresům rázem jiný rozměr. V razítkách najdou zalíbení menší děti, ale i dospívající. S razítky si mohou potisknout např. i školní sešity.

Info ikona
Razítko se jménem