Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Prohlédněte si krásný resort rodiny Ferragamových v srdci Toskánska

Info ikona

Salvatore Ferragamo je celosvětově známým návrhářem a jeho syn Massimo jde v jeho stopách. Ferragamovi však podnikají ještě v další oblasti. V krásné toskánské přírodě vybudovali luxusní resort obklopený vinicemi a olivovníky.

Eliška Vrbová | 9. 05. 2018

Rosewood Castiglion del Bosco - resort, který vlastní Massimo a Chiara Ferragamovi, se znovu otevřel před rokem. Massimo je nejmladší syn Salvatore Ferragama (ano, toho slavného návrháře) a tím pádem také předseda americké divize firmy Ferragamo. Ale i přes jeho kariéru v módě má Massimo ještě jeden byznys.

V roce 2003 koupil pozemek v toskánském Moltancinu a proměnil ho v luxusní resort. Je zde několik statků ze 17. a 18. století, vinohrady a vlastní vinařství. Můžete zde doslova prožít film Pod toskánským sluncem. Nechybí samozřejmě ani několik dalších vychytávek, jako je golfové hřiště nebo lázně.

Jedna z mnoha vil se jmenuje Villa Agresto. Je obklopená olivovníky, má svůj vlastní vinohrad a "nekonečný" bazén a může se zde ubytovat až deset hostů. V galerii si můžete celý tento krásný toskánský resort prohlédnout.

Sídlo Ferragamových v Toskánsku