Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Slavní a jejich domácí mazlíčci: Kdo propadl zvířecí lásce?

Někdo má jen jednoho psa nebo kočku, někdo celou smečku a někomu kolem domu běhají i kozy a slepice. Nemyslete si, že celebrity nemají své chlupaté kamarády. A když mají spoustu práce, tak si je s sebou berou na natáčení nebo třeba na focení. To pak pes skončí i na obálce italského módního časopisu.

Naštěstí je éra Paris Hilton, která si pořizovala psy jako módní doplňky, pryč. Většina celebrit  své mazlíčky bere jako členy rodiny. Nezáleží jim na tom, jestli je to vyšlechtěná rasa s rodokmenem nebo voříšek z ulice. Miley Cyrus na příklad několik psů a koček zachránila. Některé má z útulku a jednoho psa našla opuštěného v krabici před supermarketem. Psí lásce podlehl i Barack Obama, díky kterému měla Amerika svého Prvního psa. To Ryan Gosling o čtyřnohého kamaráda bohužel před dvěma lety přišel. Na památku ale nosí jeho psí známku na krku.

A pokud chcete vědět, kdo pojmenoval své kočky po hrdinkách ze seriálu Právo a pořádek a Chirurgové nebo jakou rasu si oblíbila britská královna, podívejte se do galerie.

Mazlíčci celebrit