Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Odvaha nosit svůj styl: Nová éra ženského fitness oblečení

Info ikona
Beast pink

Nová éra ženského oblečení je tady! Slibujeme vám komfort, styl a sebedůvěru v každé situaci – ve fitku i ve městě.

Promotion | 26. 04. 2024

BeastPink, dlouhodobě známá značka, která se zaměřuje na aktivní životní styl a sebevědomí žen, nedávno oznámila svůj rebranding. Tento krok značí novou éru pro BeastPink, kde se klasická růžová barva a mladistvý design proměňují ve sofistikovanější a modernější podobu. Nový vizuální styl a filozofie značky nyní ještě více reflektují sílu, odvahu a sebevědomí, které chce BeastPink svým zákaznicím předávat.

Moderní pohled na ženskou krásu

Rebranding přichází v době, kdy se ženy stále více ujímají vedoucích rolí v různých sférách života a vyžadují oděvy, které nejen dobře vypadají, ale jsou i maximálně funkční. BeastPink reaguje na tyto požadavky s kolekcí, která je navržena tak, aby ženy podporovala jak ve sportovních aktivitách, tak v běžném dni. Mezi novinkami nechybí legíny, které perfektně drží tvar, sportovní podprsenky a topy s protiskluzovými prvky, ale nově také elegantní teplákové soupravy, které vás mohou doprovázet jak na jógu, tak na kávu s přáteli.

Info ikona
BeastPink

Funkčnost a styl v harmonii

Další důležitý aspekt rebrandingu je nový slogan značky: "Be your own kind of beautiful". Tento slogan vyzývá ženy, aby si udržely individualitu a přijaly svou jedinečnou krásu. BeastPink také zdůrazňuje, že každá z vás může být krásná svým vlastním způsobem, bez ohledu na to, jaké má postavení nebo jaké aktivity vykonává. BeastPink nezapomíná ani na detaily, které dělají každý kus oblečení jedinečným. Nová kolekce nabízí širokou škálu barev a vzorů, za kterými stojí pečlivý výběr tak, aby odrazil nejen nejnovější módní trendy, ale také osobnost a styl každé ženy. Od živých a energických barev po jemné pastelové tóny, každá z vás si najde něco, co bude odpovídat jejímu vkusu a životnímu stylu.

Info ikona
BeastPink

Inspirace pro aktivní život 

S příchodem rebrandingu BeastPink rovněž posiluje svůj online přítomnost. Nový web a sociální média jsou navrženy tak, aby byly intuitivní a přátelské k uživatelkám, což značce umožňuje lépe komunikovat s jejími zákaznicemi. Aktivní zapojení do diskuzí, blogování o fitness a zdravém životním stylu a pravidelné aktualizace na Instagramu a Facebooku pomáhají značce udržet kontakt s jejími fanynkami a motivovat je k dosažení jejich fitness cílů. Navštivte e-shop GymBeam, kde již nyní naleznete novou kolekci BeastPink. Ať už hledáte oblečení pro vaše fitness aktivity nebo jen něco pohodlného na nošení ve městě, s produkty BeastPink se budete cítit nejen pohodlně, ale i stylově. Značka BeastPink se tak stává synonymem pro životní styl, který umožňuje ženám cítit se jako královny fitka i ulice.

Info ikona
BeastPink
Měření