Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

vivo X90 Pro: dokonalý společník moderní ženy

Info ikona
Vivo

Dejte sbohem kompromisům a dopřejte si jen to nejlepší, co je v současnosti na trhu fotomobilů k dispozici. Smartphone vivo X90 Pro je splněným snem pro všechny milovnice elegantních technologických vychytávek a mobilního focení.

Promotion | 29. 05. 2023

Tenhle chytrý telefon má zkrátka všechno – elegantní vzhled, luxusní displej, ze kterého vás nebudou bolet oči, i skvělý fotoaparát s výjimečnou citlivostí na světlo, takže bez problémů pořídíte snímky sebe nebo svého okolí i ve špatných světelných podmínkách. Prozkoumejte si s námi důkladně nový vivo X90 Pro a přesvědčte se, že je to ten pravý společník pro vás.  

Elegantní osobní fotograf 

Začněme u zadní strany telefonu. Na první pohled zaujme kombinace elegantní měkké veganské kůže, která je odolná proti skvrnám a přímo láká k pohlazení, a výrazného oka, pod kterým se skrývá trojice vylepšených fotoaparátů spolu s doplňkovými senzory pro co nejvyšší kvalitu každého záběru. Smartphone vivo X90 Pro také přináší výrazně vyšší citlivost na světlo a dokonalejší stabilizaci obrazu, takže budete mít jistotu, že každý záběr bude jasný a ostrý. Na výjimečnou kvalitu pořízených fotografií i videa se můžete těšit i v případě špatných světelných podmínek, vivo X90 Pro má dokonce speciální noční režim pro nahrávání videa v rozlišení až 4K.  

Neuhýbejte pohledem 

Rovnou se podíváme i na přední stranu tohoto elegantního smartphonu. Tu zabírá 6,78palcový OLED displej, který na své mírně zakřivené ploše poskytuje co nejvěrnější vykreslení barev. Navíc je vyroben z jedinečného luminiscenčního materiálu, který účinně redukuje modré světlo a blikání obrazovky, což jsou hlavní faktory pro pohodlí očí i při delším používání. 

Info ikona
smartphone Vivo

Výkon pod povrchem  

Protože vivo X90 Pro není jen hezká tvářička, ukrývá ve svém těle efektivní čipovou sadu od společnosti MediaTek. Dvojice procesů přináší vyšší výkon a nižší spotřebu energie v porovnání s předchozí generací a umožňuje smartphonu zvládat například i práci s velkým objemem dat, multitasking více aplikací nebo spuštění náročných herních titulů. Optimální teplotu i při těch nejnáročnějších úkolech zajistí vylepšený systém chlazení, který tvoří inovativní konstrukce rámu a chladící plocha složená ze struktury až 24 vrstev pro odvod tepla. 

Info ikona
smartphone

Nabíjení rychlostí blesku 

Pokud má být smartphone nejen krásným doplňkem, ale také plnohodnotným partnerem v našem každodenním životě, musí především nabídnout velkou výdrž na baterii a rychlé nabíjení. Smartphone vivo X90 Pro přináší vylepšený systém nabíjení s 120W adaptérem Dual-Cell FlashCharge, který je součástí balení a dokáže v rychlém režimu nabít telefon na 50 % kapacity baterie již za 8 minut a 10 sekund. Vyvážený režim pro každodenní nabíjení zcela nabije telefon za pouhých 29 minut, takže bude smartphone připravený vyrazit do akce dřív, než si ráno dáte sprchu a dokončíte líčení.  

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. Více informací o tomto zařízení najdete na webové stránce www.vivo.com nebo na Instagramu vivo_czech. Navíc, v rámci aktuálně probíhající promo akce vivo týdny, je cena X90 Pro snížena na 24 999 Kč. Tato akce platí do 4.6.2023, takže do té doby máte možnost získat tento vyspělý smartphone ještě za výhodnější cenu. 

Měření