Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Chtějte od svého smartphonu jenom to nejlepší

Info ikona
maják

Elegantní vzhled, dechberoucí fotografie a výkon, který se nezastaví před ničím. Tak se dá v krátkosti popsat výjimečný smartphone vivo X90 Pro. Díky jeho schopnostem budete mít jistotu, že v nadcházejícím létě pořídíte perfektní fotky a videa a vaše vzpomínky nikdy nevyblednou.

Promotion | 15. 06. 2023

Pokud patříte mezi milovníky nových technologií, nebo zkrátka jenom od svého nového smartphonu očekáváte to nejlepší, pak je pro vás vivo X90 Pro dokonalou volbou. Tato vlajková loď společnosti vivo je výsledkem je přehlídkou těch nejlepších technologií pro pořízení ideálních fotek a videí. Díky těmto novinkám a vychytávkám si vivo X90 Pro snadno poradí s focením při ostrém letním slunci nebo naopak při nedostatku světla.  

Info ikona
vivo

Smartphone s duší profesionálního fotografa 

Kvalita pořízených fotografií a videí je jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru nového telefonu. Díky zadnímu jednopalcovému snímači mění vivo X90 Pro pravidla hry pro zachycení mobilní fotografie. Dokáže totiž zachytit více světla i při velmi špatných světelných podmínkách a díky tomu zvládne pořídit ostré a jasné fotky i v tmavé místnosti nebo ve večerních hodinách. Sbohem můžete dát také roztřesenému a zrnitému videu, se speciálním nočním režimem pro nahrávání videa v rozlišení až 4K se můžete kdykoliv vrátit ke vzpomínkám na romantickou procházku při měsíčku nebo na večerní akci s přáteli.  

Jenom tady se ale vivo X90 Pro nezastaví. Pro všechny fotografické nadšence má připravenou celou řadu nastavení a režimů pro focení i natáčení videa, se kterými je možné dosáhnout skutečně profesionálních výsledků. Například systém Ultra Sensing Portrait spolu s 50Mpx portrétním fotoaparátem se postarají do barevně přesné portrétní fotografie, zatímco režim ZEISS Cine-flare Portrait simuluje efekt odlesků jako z filmu a díky tomu vás na fotce promění ve filmovou hvězdu. Samostatnou kapitolu pak představuje sada osmi speciálních funkcí pro slabé osvětlení, mezi kterými najdete i režim Handheld Astro. Díky němu si pak jednoduše můžete lehnout do trávy pod hvězdnou oblohou a pořídit perfektní snímek nočního nebe jen s telefonem v ruce.  

Info ikona
vivo

Partner pro všední dny i výjimečné události 

Každý pořízený záběr si můžete okamžitě prohlédnout v mimořádné kvalitě na 6,78palcovém OLED displeji, který je vyroben ze speciálního luminiscenčního materiálu. Díky tomu účinně redukuje produkci škodlivého modrého světla a blikání obrazovky a chrání tak vaše oči i při delším používání. Navíc disponuje obnovovací frekvencí 120 Hz, což je důležitý faktor v momentě, kdy se chcete naplno ponořit do své oblíbené mobilní hry či seriálu.  

Skutečné nadšení se vás zmocní při pohledu na zadní stranu telefonu, které dominuje velké oko s veškerou technikou pro fotografování. Zbylý prostor pak zdobí oblázková veganská kůže, která je úžasně měkká a příjemná na dotek. Navíc je tento druh materiálu odolný vůči skvrnám a má nadčasovou černou barvu, díky které se hravě může stát vaším módním doplňkem.  

Díky dvojici zabudovaných procesorů a vylepšenému systému chlazení máte jistotu, že s vivo X90 Pro zvládnete jakoukoliv pracovní i soukromou výzvu a telefon se ani při té největší možné zátěži nezahřeje víc, než je zdrávo. Třešničkou na dortu je pak mimořádně rychlé nabíjení, se kterým zvládnete telefon ráno zcela nabít už za 29 minut. Pokud opravdu spěcháte, zvládnete díky rychlému režimu nabíjení dostat baterii na 50 % kapacity už za pouhých 8 minut a 10 sekund, takže nemusíte slevit ze svých standardů pro aktivní životní styl. Smartphone vivo X90 Pro se totiž dokonale přizpůsobí všem vašim požadavkům.  

Info ikona
Vivo

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. Více informací o tomto zařízení najdete na webové stránce www.vivo.com nebo na Instagramu vivo_czech. Navíc, v rámci aktuálně probíhající promo akce vivo týdny, je cena X90 Pro snížena na 24 999 Kč. Tato akce platí do 25.6.2023, takže do té doby máte možnost získat tento vyspělý smartphone ještě za výhodnější cenu. 

Měření