Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Chameleon i profi fotograf: vivo X80 Lite okouzlí nejen finalistky soutěže krásy

Info ikona
vivo 80xlite

Všem ženám milujícím stylové tenké smartphony se dává na vědomí, že na náš trh konečně dorazil elegantní fotomobil vivo X80 Lite. Tento chytrý telefon s duší fotografa je také díky speciálnímu zadnímu panelu tak trochu chameleonem, který nebude nikdy stejný. Společnost na cestě za titulem královny krásy bude dělat také finalistkám soutěže MISS CZECH REPUBLIC.

Promotion | 14. 10. 2022

Krása, inteligence, nadání. To jsou slova, která spojují vivo X80 Lite a účastnice ikonické soutěže krásy. Nový X80 Lite zaujme na první pohled svým nádherným tělem se zadním skleněným panelem, který reaguje na UV záření a zobrazuje pod různými úhly různé barvy od zlaté po červenooranžovou. Díky této vlastnosti bude vždy originálním módním doplňkem. Nejen finalistky soutěže MISS CZECH REPUBLIC mohou s tímto elegánem sdílet zážitky se svými přáteli, popustit uzdu své kreativitě a vydat ze sebe to nejlepší, vždy a všude.

Info ikona
vivo a Miss Czech Republic

Superstar mezi fotoaparáty

Nový smartphone vivo X80 Lite si zamilují všichni milovníci fotografií a videí. Díky úžasnému fotoaparátu s výkonným a energeticky úsporným hardwarem, budou všechny fotky jasnější a ostřejší než kdy dřív. Zásluhu má na tom 64Mpx zadní fotoaparát s ultrazvukovým Přední 50Mpx fotoaparát s funkcí automatického ostření dokáže ještě lépe zachytit selfie v akčních situacích, např. při běhu, autentické okamžiky s přáteli i přírodní panoramata.

Hvězdné záběry ve dne v noci

Při zachycení dokonalého záběru vás už nezastaví ani ta nejhlubší tma. Díky vylepšené funkci Super Night Mode můžete vesele natáčet a fotit u večerního grilování s rodinou, na party s přáteli i během brzkých ranních výletů v přírodě. S funkcí Noční portrét dostanou vaše selfies ve scenériích se slabým osvětlením nebo při nočním osvětlení úplně jiný rozměr. Vivo X80 Lite se pyšní také funkcí nočního videa, která umožňuje natáčet jasnější a čistší videa za šera či úplné tmy.

Štíhlý výkonný elegán s nepřekonatelnou výdrží

Díky mimořádně tenkému tělu vivo X80 Lite pohodlně padne do vaší ruky, kabelky i úzké kapsy u kalhot. Aby byl telefon i skvělým doplňkem, pyšní se šasi v živých, nadčasových barvách. Třpytivá zlatá Sunrise Gold se na slunci zbarví do sexy červenooranžové a se vznešenou černou Diamond Black budete dámou za jakýchkoliv okolností. Kombinace výkonného procesoru s nejnovější technologií chlazení a možností rychlého nabíjení učiní z tohoto smartphonu ideálního partnera připraveného doprovodit vás kamkoliv bude třeba.

Info ikona
vivo 80xlite

Výhodná cena

Model X80 lite si mohou zákazníci pořídit za 10 999 Kč. K nákupu získají fotbalový míč vivo jako dárek. Proč míč? Vivo je totiž hrdým partnerem mistrovsví světa, které proběhne letos v listopadu v Kataru.

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech.

Info ikona
vivo 80xlite