Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Pořiďte dokonalé fotky a videa se smartphonem vivo X80 Lite a jeho 64Mpx foťákem

Info ikona
vivo x80lite

Každodenní zážitky, setkání s přáteli či cestování. Z každé takové akce chceme mít alespoň jednu fotku či video. Připravte se letos na podzimní dobrodružství včas a zachyťte všechny barvy a zážitky babího léta se smartphonem vivo X80 Lite. O maximální kvalitu každého záběru se postará jeho výjimečný 64Mpx fotoaparát.

Promotion | 11. 10. 2022

Nejen na sociálních sítích často obdivujeme prakticky dokonalé fotografie a videa z nejrůznějších koutů světa, jejichž autory bychom se chtěli také jednoho dne stát. Pro skvělé snímky nebo dechberoucí videa ale není třeba cestovat do vzdálených zemí a vláčet se s těžkou profesionální technikou. Vždyť i obyčejná procházka podzimním lesem za chalupou nebo svítání u řeky se mohou proměnit v magické momenty, které stojí za to uchovat na fotce či videu. Právě v takových chvílích vám bude po boku stát nejnovější smartphone vivo X80 Lite, který bez problémů zachytí každý detail vašich dní.

Hlavní předností tohoto chytrého telefonu jsou jeho fotografické schopnosti. Zadní 64Mpx fotoaparát se postará o dokonale ostré snímky a zvládne i delší dobu expozice, takže můžete pořídit jasnější fotky a videa i za zhoršených světelných podmínek. Nemusíte se tedy bát brzkého podzimního stmívání, fotky a videa z rodinné sešlosti, večerního tréninku nebo procházky se psem budou vždy výjimečně jasné.

Vivo X80 Lite si zkrátka zamilují všichni uživatelé toužící po naprosto dokonalých fotkách a videích. Díky celé řadě fotografických režimů je možné smartphone přizpůsobit prakticky jakékoliv situaci a přiblížit se kvalitou svých snímků zase o krůček blíž práci profesionálního fotografa.

Pozadu nezůstanete ani v případě, že jste zvyklí pořizovat si selfie v přírodě nebo na setkání s přáteli. Přední 50Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a doplňkovým režimem Noční portrét dokonale zachytí vaše fotky a videa bez ohledu na denní či noční dobu.

Info ikona
vivox80lite

Nejen fotkami živ je člověk, a proto je vivo X80 Lite vybaven výkonným procesorem MediaTek a rychlou operační pamětí. Díky této kombinaci spustíte i ty nejnáročnější aplikace a hry bez zbytečného zdržování. Třešničkou na dortu je pak rychlé 44W nabíjení FlashCharge, díky kterému zvládnete zabudovanou 4500mAh baterii nabít z nuly na 60 % výdrže už za půl hodiny.

Info ikona
vivo 80xlite

Výhodná cena

Model X80 lite si mohou zákazníci pořídit za 10 999 Kč. K nákupu obdrží fotbalový míč vivo jako dárek. Proč míč? Vivo je totiž hrdým partnerem mistrovsví světa, které proběhne letos v listopadu v Kataru.

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech

Měření