Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Dostaňte to nejlepší se smartphonem vivo X90 Pro

Info ikona
Dominika Němečková

Život je příliš krátký na to, abychom dělali kompromisy. Platí to v módě, při výběru kosmetiky i nákupu nových technologických hraček. Přinášíme tři hlavní důvody, proč je vivo X90 Pro skvělou volbou pro všechny uživatele, kteří od svého smartphonu chtějí jen to nejlepší.

Promotion | 21. 06. 2023

Chytré telefony jsou v dnešní době našimi každodenními společníky, kteří nás provází prakticky kamkoliv se vydáme. Pro mnohé jsou digitálním diářem, deníkem, asistentem, rozptýlením a také způsobem, jak si uchovat vzpomínky na výjimečné okamžiky. Výjimečný smartphone vivo X90 Pro má veškeré předpoklady stát se dokonalým průvodcem vašich všedních dní.  

Zachytí vás v perfektním světle  

Při výběru telefonu automaticky hledáme informace o kvalitách fotoaparátu. Smartphony jsou nejrozšířenějším druhem foťáku na světě a jsme zvyklí s nimi nahrávat nebo fotit klidně i několikrát denně. Pro vysokou kvalitu fotek a videí logicky potřebujeme to nejlepší fotografické vybavení.  

Smartphone vivo X90 Pro se díky své mimořádné výbavě dokonce uchází o titul nejlepšího dostupného fotomobilu na našem trhu. Jeho vylepšený zadní jednopalcový snímač složený ze tří hlavních fotoaparátů s vysokým rozlišením a doplňkových senzorů dokáže přivést každý záběr k dokonalosti. Má také mnohem vyšší citlivost na světlo a vylepšenou stabilizaci obrazu, takže dokáže pořídit jasné a ostré záběry i při velmi špatném osvětlení. Můžete tak dát sbohem rozmazaným a nekvalitním fotkám i zrnitým videím z večerního setkání s přáteli. Speciální režim pro natáčení nočních videí v kvalitě až 4K uchová vaše vzpomínky v dokonalém rozlišení.  

Info ikona
Vivo

Výkon a elegance nikdy nevyjdou z módy 

Zadní straně telefonu ale nekraluje pouze velké oko skrývající všechny komponenty pro skvělé fotky. Na první pohled vás zaujme temně černá barva elegantní veganské kůže, která zdobí celou zadní stranu smartphonu a dodává jí mimořádný šmrnc. Tento materiál je navíc šetrný k životnímu prostředí a odolný proti skvrnám. Je také úžasně měkký na dotek, takže se od svého nového telefonu nebudete chtít odtrhnout.  

Pro práci i zábavu se vám bude hodit mimořádný výkon podpořený dvojicí zabudovaných procesorů. Díky nim zvládnete práci s velkým objemem dat, multitasking více aplikací nebo spuštění náročných herních titulů. O dokonalé chlazení i při nejnáročnějších úkolech se postará vylepšený systém chlazení, takže se vivo X90 Pro nikdy nezahřeje víc, než je zdrávo.

Vždy připraven plnit vaše přání 

Aktivní životní styl a časté používání smartphonu se okamžitě promítají do množství zbývající energie telefonu. Díky vylepšenému systému nabíjení ale vivo X90 Pro zvládnete nabít ještě dříve, než ráno opustíte koupelnu. V rychlém režimu získáte 50 % kapacity baterie už za ohromujících 8 minut a 10 sekund. O moc pomalejší není ani vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který zcela nabije telefon za pouhých 29 minut.  

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. Více informací o tomto zařízení najdete na webové stránce www.vivo.com nebo na Instagramu vivo_czech. Navíc, v rámci aktuálně probíhající promo akce vivo týdny, je cena X90 Pro snížena na 24 999 Kč. Tato akce platí do 25.6.2023, takže do té doby máte možnost získat tento vyspělý smartphone ještě za výhodnější cenu. 

 

Měření