Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

3 snadné cviky pro sexy ramena a paže

Máte trochu ochablé paže a zdá se vám, že je nejvyšší čas s tím něco udělat? Nabízíme vám jednoduché cviky, které hravě zvládnete do deseti minut! Potřebujete k tomu jen malé činky a posilovací gumu.

Redakce Marianne | 15. 01. 2014


1.

p_FI070106FITFE002

Stoupněte si s lehce rozkročenýma nohama, asi na šířku ramen. Vezměte si do každé ruky činku, ruce jsou volně podél těla. Pak zvedněte jednu ruku s činkou do strany až k úrovni hrudníku, dlaně směřují dolů. Pomalu zvedejte a spouštějte dolů, opakujte 8–10×. Pak ruce vystřídejte.

2.

p_FI070106FITFE003

Stůjte s mírně pokrčenými koleny, neprohýbejte se v bedrech. Do každé ruky si dejte činku, ruce mějte volně položené. Pak obě ruce současně pomalu zvedejte i s činkami až do výše ramen. Lokty jsou napnuté. Opakujte 8–10×.

3.

p_FI070106FITFE007

Stoupněte si, zatáhněte břicho a zpevněte zadeček. Nohy mírně rozkročte na šíři ramen. Gumu chytněte podobně jako švihadlo a stoupněte si na ni (budete ji mít pod chodidly). Pak se snažte oběma rukama naráz přitáhnout gumu až k bradě. Můžete se snažit také přetočit ruce tahem o 180 stupňů – ruce musejí být ve stejné výši jako ramena. Hřbety rukou míří k čelisti. Opakujte 10×.

Související články