Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

3 triky na krásný a vyhlazený dekolt

Chcete si ubrat pár let a vypadat mladší? Nezapomínejte na dekolt, na kterém jsou známky stárnutí vidět nejdříve. Autorka mnoha programů a postupů zaměřených na krásu a estetiku Petra Řehořková z kliniky Petra Clinic nám prozradila tipy, jak o něj pečovat.

Redakce Marianne | 11. 07. 2014


Jak přirozeně dbát na svůj dekolt, aby vypadal dlouhodobě co nejlépe?

Doporučuji spát více na zádech, abychom pokožku dekoltu zbytečně nemačkali. Také pravidelné krémování ráno a večer je velmi důležité. Stejně jako se staráme o obličej, musíme se starat i o krk a dekolt. Lehká poštipující masáž prsty je pro náš dekolt blahodárná. 

Jsou nějaké přírodní triky, které pomůžou každému dámskému dekoltu?

Oživení pokožky dekoltu a její zpevnění při domácí péči docílíme maskou, kterou si připravíme ze dvou lžic medu, jednoho žloutku, pár kapek citronové šťávy a lžíce majonézy nebo bílého jogurtu. Naneseme masku na dekolt, krk i obličej a necháme patnáct minut působit. Poté ve sprše smyjeme, nedřeme pokožku žádnými hrubými předměty, jako jsou kartáče. 

A jaké jsou možnosti estetické medicíny, pokud chceme svůj dekolt omladit?

Vynikající omlazující péčí, která je velmi brzo vidět, je ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí s následnou péčí LPG liftingu a Elite liftingu. Výrazné rýhy se dají vyplnit kyselinou hyaluronovou, oživit mezoterapií, nebo obnovit svrchní vrstvu pokožky pomocí speciálního laseru. Více informací na www.petraclinic.cz

Související články