Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

5 esenciálních olejů pro přirozenou krásu Vašich vlasů

Komerční článek – Obnovte přirozenou krásu svých vlasů s komplexem 5 esenciálních olejů, který byl vytvořený speciálně pro suché, oslabené a lámavé vlasy. Nové složení výrobků péče o suché a poškozené vlasy pomáhá účinně obnovovat, posilovat a chránit vlasové vlákno.

Redakce Marianne | 13. 08. 2013

Propagace značky L´OCCITANE
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Patent proti lámání vlasů

V roce 2013 vyvinuly laboratoře L´OCCITANE nový patent proti lámání vlasů - komplex 5 esenciálních olejů kombinovaných v přesném poměru společně se směsí obnovujících aminokyselin na rostlinné bázi. Tento vzácný komplex efektivně stimuluje činnost genů, které posilují strukturu vlasových vláken, zvyšují jejich pružnost a odolnost proti lámání. Vaše vlasy tak budou opět hebké, vzdušné a zdravé od kořínků až ke konečkům.

Repairing_collection

Test účinnosti patentu prokázal snížení lámání vlasů při česání až o 83%.


Šampón na suché a poškozené vlasy

Šampón bez obsahu silikonů posiluje a obnovuje i ty nejslabší vlasy. Spotřebitelský test prokázal viditelné zlepšení kvality vlasů, aniž by došlo k jejich zatížení.


Kondicionér na suché a poškozené vlasy

Kondicionér je obohacený o olej ze sladké mandle. Jeho krémová struktura jemně obaluje vlasové vlákno a pomáhá vyplňovat mezery v poškozených vlasech. Po jeho použití budou Vaše vlasy hebké, pružné a snadno rozčesatelné.


Maska na suché a poškozené vlasy

Zajistěte si pevné, lesklé a hedbávně jemné vlasy každý den! Maska na suché a poškozené vlasy pomáhá obnovovat a regenerovat vlasové vlákno, má bohatou krémovou strukturu a je obohacená o vyživující olej ze sladkého pomeranče a bambucké máslo.


Výživný olej na suché a poškozené vlasyimg1

Novinka řady péče o suché a poškozené vlasy od L´OCCITANE. Olej obsahuje mandlový olej, 5 esenciálních olejů, omega 9 masné kyseliny a je bohatý na vitamíny. Díky tomuto složení stačí jen pár kapek oleje rozetřít na poškozené konečky a Vaše vlasy budou opět krásné, chráněné a regenerované.


Péče o vlasy L´OCCITANE

Už více než 30 let spojuje L´OCCITANE esenciální oleje s principy Aromachologie ve svých výrobcích péče o vlasy. Kombinuje tradiční esenciální oleje tak, aby z nich získala tu nejlepší synergii pro Vaše vlasy. Své výrobky si v řadě Aromachologie vybere podle potřeb svých vlasů každý, ať má vlasy normální a jemné, suché a poškozené, barvené nebo má výrazně citlivou pokožku hlavy.

5 esenciálních olejů pro přirozenou krásu Vašich vlasů

Související články