Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

adidas Supernova Glide 5: boty nabité technologiemi

Doba výmluv definitivně skončila. Adidas Supernova Glide 5 je bota určená každému běžci, který chce zlepšit svoje výsledky. Ať už trénujete na svůj další závod, nebo chcete vylepšit své výsledky, tato novinka vám poskytne ideální podmínky pro splnění vašeho cíle. Supernova Glide 5 v sobě spojuje ty nejmodernější technologie, jaké může adidas běžcům nabídnout, hodí se pro všechny typy povrchu i jakékoli počasí.

Redakce Marianne | 17. 04. 2013

Pro odpružení a pohodlí je zde FORMOTION™, technologie, kterou lze přirovnat k funkci podvozku letadla. Absorbuje nárazy a přizpůsobuje botu individuálnímu běžeckému stylu každého běžce. Aby se běžec těšil z optimální adaptace k povrchu a stability bez ohledu na déšť a kvalitu tratě, disponuje bota technologií ZONEMOTION s pryží od společnosti Continental™ na vnější podrážce. Svoji funkci plní tak dobře, že podle testů poskytuje ZONEMOTION lepší grip na mokrém povrchu, než většina ostatních bot na suchém.

Při tvorbě Supernova Glide 5 byly využity i osvědčené technologie značky adidas jako adiPRENE®, jež během došlapu snižuje zatížení paty a chrání ji před zhmožděním. V přední části boty se adiPRENE®+ stará o energetickou návratnost a díky svým elastickým vlastnostem pomáhá běžci při odrazu. Technologie TORSION® zase umožňuje bezchybný přenos zatížení od paty po špičku. Za zmínku stojí také střední část boty, která se díky funkci FORMOTION™ při přenášení váhy přizpůsobuje přirozenému pohybu nohy, a usnadňuje tak běh. Běžecké boty Supernova Glide 5 jsou kompatibilní se zařízením miCoach.


Související články