Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Bambucké máslo pečuje s láskou

Bambucké máslo je neuvěřitelně účinnou složkou v péči o pokožku. Jeho ochranné a vyživující vlastnosti jsou opravdu výjimečné: zanechává pokožku jemnou, vyživenou a perfektně ošetřenou.

Redakce Marianne | 9. 10. 2013

V roce 2013 L’OCCITANE dodává podzimu jiskru veselí tím, že spojuje tuto úžasnou přísadu se 3 neodolatelně podmanivými a svůdnými vůněmi – Něžná růže, Vášnivý jasmín a Jemná fialka – v nové nádherně ženské limitované edici Bambucké máslo Květy lásky.

NEJJEMNĚJŠÍ OBJETÍtelovy_krem-locc

Výživný tělový krém, 100 ml

Lahodně jemný bohatý balzám vyrobený s 25% obsahem bambuckého másla pro zjemnění i té nejsušší pokožky. Zanechává ji připravenou být zahalena v láskyplném objetí…

Cena: 495 Kč


NEJSLADŠÍ POLIBEKbalzam-rty

Balzám na rty, 15 ml

Organický * fair trade balzám na rty s 10% obsahem bambuckého másla pro vyživení rtů a pro ty nejjemnější polibky…
* Certifikováno Ecocert GREENLIFE v souladu s normami Ecocert (http://ecocert.com)

Cena: 290 Kč


NEJHLADŠÍ POHLAZENÍkrem-ruce

Krém na ruce, 30 ml

Krém s výjimečnou koncentrací bambuckého másla (20 %), který pomáhá vyživovat a chránit vaše ruce. Rozlučte se s drsnou či poškozenou pokožkou a užívejte si krásně hebkých rukou jako stvořených pro něžné pohlazení.

Cena: 195 Kč


NEJSILNĚJŠÍ ZÁVAZKY

Mýdlo Solidarity, 50 g

mydlo-locc

L’OCCITANE se zavázala k podpoře zrakově postižených. 100 % zisku * z prodeje Mýdla Solidarity s vůní Něžné růže připadne na financování projektů zaměřených na zdraví očí. Tyto projekty jsou provozovány nestátními neziskovými organizacemi v rozvojových zemích s podporou Nadace L’OCCITANE.
Téměř 285 milionů lidí po celém světě je zrakově postižených, a přesto je možné se 80 % slepoty vyhnout. Nadace L’OCCITANE má velký zájem na řešení tohoto mezinárodního úkolu.
* Prodejní cena v obchodě bez daní, dopravních a výrobních nákladů

Cena: 85 Kč


NEJVĚTŠÍ LÁSKA VŠECHkrem-laska-ruce

Krém na ruce, 150 ml

Tento krém je absolutní nezbytností, a právě proto L’OCCITANE s láskou vytvořila tuto limitovanou edici, ve které ho oblékla do lákavého designu…

Cena: 575 Kč

OLIVIER Baussan a bambucké máslo

Milostný příběh se odehrává v Burkina Fasu…

Na začátku roku 1980 se Olivier Baussan, zakladatel L’OCCITANE EN PROVENCE, setkal se ženami z Burkina Fasa. Představily mu bambucké máslo – velmi účinnou přísadu, která je dnes symbolem celé značky. V důsledku tohoto významného setkání se L’OCCITANE rozhodla budovat celé průmyslové odvětví zabývající se bambuckým máslem v duchu udržitelného rozvoje.

Související články